DSL Transport GmbH

Práca pre vodičov C+E / Nemecko 3000 €

Miesto výkonu práce

Nemecko

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 3000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme do zamestnania vodica/ku s vodicskym preukazom CE,KKV a kartou vodica.Jedna sa o pracu rozvoz potravin.Pracovna zmluva je priamo so zamestnavatelom

Nie je potrebny nemecky jazyk Moznost pracovat na turnus podla dohody Plat je 3000€ brutto + dietyMoznost vybavit pridavky na dieta

Informácie o výberovom konaní

ihned

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Samostatnost a zodpovednost

Jazykové požiadavky

zvoľte úroveň

DSL Transport GmbH je nemecka Firma zaoberajuca sa rozvozom potravin pre Penny,Rewe a Edeka.Na nemeckom trhu uspesne posobi viac ako 10 rokov.

Gewerbe str. 1
31275

*všetky údaje sú povinné