VM Recruitment s.r.o.

Zvárač Mig/ Mag/ Tig - Rakúsko - Od 2700 € mesačne v čistom + diéty

Miesto výkonu práce

Rakúsko

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer,  Vedľajší pracovný pomer,  Na dohodu,  Brigáda

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 3700 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

VM Recruitment Vám ponuka novú pracovnú pozíciu v Rakúsku.

Ponúkaná pozícia: Zvárač Mig/ Mag/ Tig

Miesto práce: Rakúsko, Rôzne lokality

Mzda: od 2700 € mesačne v čistom

  • Diéty 26.40 € na deň
  • Plat podľa znalosti kandidáta a praxe, možnosť navýšenia po skúšobnej dobe

Prosím kontaktujte Nás, ak hľadáte prácu v zahraničí. Naša spoločnosť hľadá zamestnancov do skladov, hotelierstvo ale aj kvalifikované práce v rôznych štátoch.

Monika Schwarzová
info@vmrecruitment.com
00421 948 905 430

Zamestnanecké výhody a benefity

  • Rakúska pracovná zmluva na dobu neurčitú
  • Dlhodobá stabilná práca
  • Preplácané nadčasy
  • Zabezpečenie firemného auta
  • Osobný prístup
  • Profesionálny rast
  • Pracovné a ochranné pomôcky

Informácie o výberovom konaní

Ihneď, podľa dohody

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Odborná prax ako zvárač minimálne rok. Ochota pracovať na zmeny, pracuje sa na tri zmeny. Certifikát zvárania výhodou ale nie podmienkou. Nemecký jazyk minimálne A2. Vodičský preukaz výhodou. Auto výhodou.

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - B1

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

Profesionálne sprostredkovanie práce do zahraničia. Pracovníci agentúry majú spolu 20 ročne osobné skúsenosti zamestnávania do krajín EU a pôsobenia mimo Slovenskej Republiky. Nájdete Nás- https://www.vmrecruitment.com/ https://www.facebook.com/personalnaagenturaVM/ https://www.linkedin.com/company/vmrecruitment

Adresa spoločnosti

Diviacka Nová Ves
97224 Diviacka Nová Ves

Reagujte vyplnením kontaktného formulára a zaslaním životopisu

*všetky údaje sú povinné

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti

prostredníctvom stránky www.DODAjobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre poskytnutie pomoci pri hľadaní vhodného zamestnávateľa. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.