VM Recruitment s.r.o.

Holandsko – Hotelový Personál – Od 2000 € Netto / Mesačne

Miesto výkonu práce

Holandsko

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Hodinová mzda: 14.37 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho overeného a  stabilného klienta hľadáme hotelový personál do Holandska. Hotely a dovolenkové rezorty ponúkajú zaujímavé pracovne ohodnotenie. Hotely sa nachádzajú vo  vyhľadávaných turistických destináciách.  Ubytovanie a strava je zabezpečená za zvýhodnené ceny. Prácu nájdeme jednotlivcom, ale aj parom alebo skupine kamarátov. Pracovné pozície sú dlhodobé, nielen na sezónu.

Ponúkaná pozícia:
- Umývač riadu
- Čašník / čašníčka
- Kuchár / kuchárka
- Pomocný kuchár / kuchárka

Miesto práce: 4* a 5* hoteli v Holandsku

Mzda:
- Od 13.27 plus 8.33% dovolenka preplácaná k v týždennej výplate, t.j. 14.37 € Brutto n/h minimálne
- Rôzne platové ohodnotenie závislé od pracovnej pozície / praxe

Príplatky:
+8.33% Dovolenkový príspevok platený k týždennej výplate
+ Príplatok za nadčas odpracovaný nad 40 hodín týždenne
+ Príplatky za nočnú zmenu a sviatky
+ ET schéma ( Každý zamestnanec je zaradený do programu na priznanie dotácie na ubytovanie, ktorá poskytuje výhody na získanie rôznych úľav)

Výplata:

Týždenné /SVK účet

Komunikačný jazyk: Anglický jazyk

Ubytovanie:Ubytovanie a strava je poskytnutá zamestnávateľom.

Neváhajte nám poslať váš životopis. Naša spoločnosť hľadá zamestnancov do skladov, hotelierstvo, ale aj kvalifikované práce v rôznych štátoch. Ak by ste mali akékoľvek dodatočné otázky ohľadom pracovnej ponuky, alebo prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo emailom.

Nájdete Nás:

  • Holandska zmluva
  • Dlhodobá stabilná práca
  • Prepitné
  • Dovolenka 25-30 dní
  • Príplatky za odpracované sviatky
  • Zamestnanecké zľavy
  • Vybavenie BSN čísla
  • Bankový účet

0911784430

Informácie o výberovom konaní

ihneď

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Pracovné skúsenosti na danej pozícii. Znalosť jazyka na úrovni A2, B1.

Jazykové požiadavky

zvoľte úroveň

Profesionálne sprostredkovanie práce do zahraničia. Pracovníci agentúry majú spolu 20 ročne osobné skúsenosti zamestnávania do krajín EU a pôsobenia mimo Slovenskej Republiky. Nájdete Nás- https://www.vmrecruitment.com/ https://www.facebook.com/personalnaagenturaVM/ https://www.linkedin.com/company/vmrecruitment

Diviacka Nová Ves
97224 Diviacka Nová Ves

*všetky údaje sú povinné