PMP Montex s.r.o.

Zvárač metódy 141

Miesto výkonu práce

Zahraničie,  Slovenská republika

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer,  Živnosť

Mzda (brutto) a odmeny

Hodinová mzda: 5.7 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Už Ťa nebaví hľadať si každého pol roka novú prácu a zvykať si na nový kolektív? Hľadáme skúsených a oddaných zváračov, ktorí majú vášeň pre precíznu prácu a sú schopní pracovať v dynamickom prostredí. Táto pozícia je určená pre kandidáta so schopnosťou práce s rôznymi materiálmi a procesmi zvárania.

Tvojou náplňou bude predovšetkým:

  • Zváranie v súlade s technickou dokumentáciou.
  • Stanovovanie vhodných metód zvárania a pracovných postupov.
  • Používanie zváracích nástrojov a prístrojov, zodpovedanie za ich správne nastavenie a používanie.
  • Čistenie, leštenie a iné opracovávanie vykonaných zvarov.
  • Kontrolovanie kvality zvarov pomocou zváracích mierok.
  • Starostlivosť a udržiavanie technického vybavenie (zváračky a príslušenstva) v prevádzkovom stave.
  • Promptné riešenie vzniknutých technických problémov a závad.
  • Dodržiavanie stanovených pracovných postupov a predpisov BOZP (bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci).

Mzda závisí od skúseností uchádzača.

Od 5,70 €/hod. + diéty od 243,60€/mesačne + variabilná zložka do 250 € + príspevok na cestovanie a ubytovanie.

  • Práca v stabilnej spoločnosti.
  • Motivujúce finančné ohodnotenie.
  • Zabezpečenie ubytovania.
  • Príspevok na stravné a cestovné.
  • Individuálny prístup.
  • Dlhodobá spolupráca.
  • Refferal bonus 500 €.

Informácie o výberovom konaní

Dohodou

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Manuálna zručnosť. Schopnosť čítania technickej dokumentácie. Štátna zváračská skúška. Viazačský preukaz - výhodou. Znalosť jazykov (Aj, NJ) - výhodou. Prax v odbore min. 3 roky. Ochota a chuť cestovať. Spoľahlivosť a samostatnosť. NUTNOSŤ ABSOLVOVAŤ PRACOVNÉ SKÚŠKY !

Jazykové požiadavky

zvoľte úroveň

Naša spoločnosť poskytuje služby v oblasti montáží, rekonštrukcií a opráv technologických celkov, modernizácie výrobných zariadení, rekonštrukcií strojných zariadení a údržby.

Vlčie hrdlo 90
821 0 Bratislava

*všetky údaje sú povinné