VM Recruitment s.r.o.

Šofér autobusu - Holandsko - od 2600 € - 2900 € mesačne v čistom- aj so základnou angličtinou

Miesto výkonu práce

Holandsko

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 3600 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

VM Recruitment Vám ponuka novú pracovnú pozíciu v Holandsku.

Ponúkaná pozícia: Šofér autobusu, vodič skupiny D

Miesto práce: Holandsko, viac lokalít

Mzda: Od 16.08 € na hodinu

  • Platová tarifa vychádza zo skúseností, ktoré kandidáti majú.
  • Čistá mzda vychádza mesačne 2600 € - 2900 €

Príplatky:

  • príplatok 0.19 € za km za cestovanie do práce
  • 8.3 % príspevok na dovolenku preplácaný k výplate extra
  • 27.5 dňa dovolenky
  • ET schéma (úľava na daniach)

Výplata: týždenne

Pracovné zmeny:

  • Podľa potreby minimálne 40 hodín týždenne.
  • Možnosť pracovať nočné zmeny za príplatky cez víkend.

Náplň práce:

  • kontrola autobusu pred cestou
  • zapisovanie km cez pracovný deň
  • kontrola trasy
  • preprava zákazníkov
  • po skončení smeny pripraviť autobus na ďalšiu jazdu

Ubytovanie:

  • V zdieľaných domoch, 98.00 € týždenne vrátane všetkých energií.
  • Kandidát má prvé 3 mesiace zadarmo ubytovanie.

Doprava do práce: vlastné auto alebo možnosť prenajať auto za 75€ týždenne

Prosím kontaktujte Nás, ak hľadáte prácu v zahraničí. Naša spoločnosť hľadá zamestnancov do skladov, hotelierstvo ale aj kvalifikované práce v rôznych štátoch. Neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo emailom.

Martina Zámečníková
+421911784430
martina@vmrecruitment.com

  • Pomoc pri hľadaní dostupných možností pri vycestovaní zo Slovenska a ČR
  • Mzda každý týždeň
  • Asistencia s vybavením BSN čísla, bankovým účtom a zdravotným poistením 35.58€ týždenne
  • Zamestnávateľ za vás odvádza dane a prídavky podľa platnej legislatívy
  • Zabezpečené ubytovanie
  • Práca na holandskú zmluvu, u certifikovaného zamestnávateľa s možnosťou prechodu na prácu s dobou neurčitou
  • Nástupy sú možné každý týždeň

Informácie o výberovom konaní

Ihneď, podľa dohody

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz, skupina D, karta vodiča. Po príchode testovacia jazda.

Jazykové požiadavky

Anglický jazyk - B1

Profesionálne sprostredkovanie práce do zahraničia. Pracovníci agentúry majú spolu 20 ročne osobné skúsenosti zamestnávania do krajín EU a pôsobenia mimo Slovenskej Republiky. Nájdete Nás- https://www.vmrecruitment.com/ https://www.facebook.com/personalnaagenturaVM/ https://www.linkedin.com/company/vmrecruitment

Diviacka Nová Ves
97224 Diviacka Nová Ves

*všetky údaje sú povinné