Coratop

Výrobný pracovník

Coratop

Miesto výkonu práce

Rakúsko

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 2700 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba a montáž chladničiek a mrazničiek pre domácnosť a komerčný sektor Prefabrikácia modulov a zostáv Rôzne náročné úlohy vo výrobnom procese

Dlhodobé pracovné miesto a spravodlivé, primerané odmeňovanie. Pre túto pozíciu rakúska kolektívna zmluva stanovuje minimálnu mzdu od 32 557,56 € brutto ročne. Atraktívny model zadelenia smien s až 20 dňami voľna ročne navyše. Príležitosti na osobný rozvoj. Jedáleň s príspevkom na stravovanie s ponukou stravy z regionálnych produktov. Ponuky v rámci ochrany zdravia pri práci (firemný lekár, masérka...) Atraktívne zľavy vo východotirolských podnikoch

Informácie o výberovom konaní

hned

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Manuálna zručnosť, precízny spôsob práce a technická zdatnosť. Štruktúrovaný a systematický spôsob práce. Ochota pracovať na zmeny. Primeraná znalosť nemčiny.

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - A1

Personálna agentúra

Adresa spoločnosti

Coratop
Partizánska 17
98401 Lučenec

*všetky údaje sú povinné

Coratop