PMP Montex s.r.o.

Vodič sk. C/žeriavnik

Miesto výkonu práce

Slovenská republika

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Hodinová mzda: 6 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s obsluhou nákladného vozidla a vieš bezpečne a efektívne narábať s hydraulickým zariadením alebo s mobilným žeriavom ?

PRIDAJ SA DO NÁŠHO TÍMU a PRILOŽ SVOJU RUKU K DIELU !

Tvojou hlavnou náplňou práce bude predovšetkým:

  • riadenie a obsluha mobilného žeriavu, prípadne nákladného motorového vozidla s hydraulickou rukou a jeho používanie na montážne práce
  • starostlivosť o zverené vozidlo (interiér a exteriér vozidla)
  • pozícia si vyžaduje v prípade potreby vykonávať aj pomocné montážne činnosti

Nemáš dostatok skúseností ? Nevadí, zaškolíme Ťa.

Mzda od 6,50 - 9 EUR/hod.

Základná mzda + variabilná zložka + diéty od 243,60€ + príspevok na cestovanie. Možnosť práce aj na živnosť. Uvedená mzda závisí od skúseností daného uchádzača.

Naša spoločnosť poskytuje služby v oblasti montáží, rekonštrukcií a opráv technologických celkov, modernizácie výrobných zariadení, rekonštrukcií strojných zariadení a údržby.

Kladieme dôraz na dlhodobú spoluprácu, individuálny prístup, férovosť, budovanie dobrých vzťahov a bezpečnosť pri práci.

Poskytujeme ubytovanie, OOPP, školenie, príspevok na stravné i cestovné.

Okrem toho ponúkame  kariérny rast, referral bonus (odporučenie kamaráta), mzda vyplatená načas, motivujúce finančné ohodnotenie a príspevky zo sociálneho fondu vrátane teambuildingov.

Informácie o výberovom konaní

ihneď

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

- vodičské oprávnenie sk. C - skúsenosti s riadením a obsluhovaním mobilného žeriavu na automobilovom podvozku sk. Aa - doklad o psychickej spôsobilosti - podmienkou - kvalifikačná karta vodiča - podmienkou - tachografová karta vodiča - výhodou - osvedčenie o obsluhe hydraulickej ruky - výhodou - očakávame zodpovednosť, spoľahlivosť a ochotu cestovať na turnusy .

Jazykové požiadavky

zvoľte úroveň

Vlčie hrdlo 90
821 0 Bratislava

*všetky údaje sú povinné