SLOV-STAV SK, s.r.o.

VODOINŠTATÉR NEMECKO NÁSTUPNÝ BONUS 200€, ZÁLOHA DO 1000€

Miesto výkonu práce

Nemecko

Druh pracovného pomeru

Živnosť

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 4500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

➡️Hľadáme spoľahlivých a zodpovedných vodoinštalaterov/kurenárov na dlhodobé projekty v Nemecku ↪️Mzda od 23€/hod - ubytovanie v byte zabezpecene a nehradené ↪️Mzda od 19€/hod - ubytovanie v byte zabezpečené a hradené ➡️Nástupný bonus 200€ po odpracovaní 3 turnusov ➡️Záloha do 1000€ po odpracovanom 1 týždni ➡️Nástupy na projekty každý týždeň ➡️Fakturácia : splatnosť faktúr 14 dní ➡️Dlžka turnusov: 3,5 týždňa / 10 dní doma ➡️V prípade záujmu nás kontaktujte na: +421 908 261 166 ➡️Životopisy zasielajte: slovstavsk@gmail.com ➡️Garancia vyplatenia peňazi,celoročná práca ↪️Zaslaním podkladov odosielateľ súhlasí so spracovaním osobných údajov podľa deklarácie GDPR.ielateľ súhlasí so spracovaním osobných údajov podľa deklarácie GDPR.

Kroky potrebné k nástupu na práce u nás: 1)Získanie živnostenského oprávnenia. Pre prácu v Nemecku je nevyhnutné vybavenie formuláru PD A1 na sociálnej poisťovni. 2)Freistellung – oslobodenie od platenia zrážkovej dani v Nemecku (Ak vykonávate stavebnú činnosť, resp. prácu spojenú so zhotovením stavby na území Nemecka, tak je Váš objednávateľ podľa nemeckého zákona o dani z príjmu povinný pri úhrade strhnúť z Vašich vystavených faktúr zrážkovú daň vo výške 15%. Jedinou možnosťou ako sa tejto zrážke vyhnúť je oslobodenie od zrážkovej dane (tzv. Freistellungsbescheinigung) Pri vybavovaní podkladov je nápomocné naše administratívne oddelenie, kde Vám stále dobre poradia a nasmerujú na príslušné úrady. 3)Ako je riešené ubytovanie? Poskytujeme ubytovanie v apartmánových  bytoch alebo  domoch, ktoré sú riadne zariadené a vybavené potrebným zariadením. Ste ubytovaní so svojimi kolegami z práce. Záleží nám  na tom, aby naši pracovníci strávili svoj turnus v pohodlí a so všetkým čo potrebujú pre svoj oddych po práci. 4)Poskytujete firemné náradie? V prípade potreby je živnostníkom poskytnuté náradie značky HILTI. 5)Aké sú dĺžky turnusov? Zvyčajne sa pracuje na 3,5týždňové turnusy a 10dní doma. Avšak po dohode je možné si turnus predĺžiť. 6)Ako je to s fakturáciou? Fakturácia sa uskutočňuje raz mesačne po ukončení kalendárneho mesiaca. Splatnosť faktúry je 14 dní. 7)Je u Vás možnosť poskytovania záloh? Firma poskytuje zálohy po prvom odpracovanom týždni. 8)Čo ak nemám automobil? Firma má k dispozícii  dodávkové automobily, ktoré je možné si po dohode prenajať.

Informácie o výberovom konaní

dohodou

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Zodpovednosť,flexibilnosť,komunikačné schopnosti,predvidavosť,dochviľnosť

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - A1

Naša firma vznikla v roku 1993 ako stavebná firma.Sídlo spoločnosti sa nachádza v Humennom, základom úspešnosti našej firmy je kvalita vykonaných prác , profesionálny prístup a neoceniteľné skúsenosti našich pracovníkov s dlhoročnou praxou.Aktuálne profesie firmy:V súčasnosti zamestnáva firma na živnosť 130 skúsených pracovníkov v týchto profesiách:Vodoinštalatér - KurenárElektrikárVZTSadrokartonistaProjekty : NemeckoČeská RepublikaSlovenská Republika

Čulenova 1048/6
06601 Humenné

*všetky údaje sú povinné