HORVÁT servis s.r.o.

Servisný technik tepelných čerpadiel | rekuperácie | klimatizácie | vzduchotechniky | 1100€

HORVÁT servis s.r.o.

Miesto výkonu práce

Žilinský kraj

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 1100 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servis, oprava údržba Tepelných čerpadiel, klimatizácie, rekuperácie, vzduchotechniky,

Zamestnanecké výhody a benefity

Firma s 32 ročnou tradíciou a pokračovateľom. Mladý kolektív. Vzdelávanie. Dobrý vozový park.Mladý kolektív, chuť pracovať a učiť sa nové a nové veci.Prijmeme iba s trvalým v Žilinskom kraji aby cesta do práce trvala maximálne 40-50 minút. Hľadáme kolegov ktorí majú záujem pracovať u nás viac rokov - ktorí majú záujem o stále zamestnanie v stálej firme.Mzdové podmienky (brutto)900 - 1 100 EUR/mesiacUvedená mzda 900€ je pre nováčikov v odbore a absolventov. Po zapracovaní a spokojnosti zamestnávateľom sa suma uvedená v základnej mzde stane garantovanou mzdou v čistom ak pracovnik odpracuje celý mesiac. Žiaľ nevime kto sa prihlási či nováčik alebo skúsený pracovnik s praxou. Ak máte prax v tom čo u nás budete robiť, tak mzdové pdomienky sú vecou našej vzájomnej dohody. Odmeny sú každý mesiac hodnotené podľa výkonu.

Informácie o výberovom konaní

Ihneď

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Osobnostné predpoklady a zručnosti

stredoškolské bez maturitystredoškolské s maturitounadstavbové/vyššie odborné vzdelanieVodičský preukazB

Jazykové požiadavky

zvoľte úroveň

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

Servis, oprava a údržba tepelných čerpadiel, klimatizácie, kúrenia, vetrania a rekuperácie. Tepelné čerpadlá sú teraz v kurze a my ich navrhujeme a dodávame a stárame sa o ne v záručnej a pozáručnej dobe. Rovnako realitujeme rekuperácie a klimatizácie.Mladý kolektív, dobrá firemná atmosféra, každý kto má chuť pracovať má u nás dvere otvorené. Hľadáme ďalších nových kolegov do nášho tímu. Máte aj Vy záujem pracovať u nás? Pošlite nám Vaše údaje aj s tým čo by ste chceli vo svojej profesií dosiahnuť.Spoločnosť bola založená v roku 2014 - oddelením strediska na samostatnú firmu - Celkovo značka HORVÁT je na trhu od roku 1990. Sme na trhu viac ako 32 rokov. Máte záujem pracovať v stabilnej spoločnosti? Napíšta nám.Získali sme viacero oceneni - napríklad AA. Spoľahlivý podnika a iné.

Adresa spoločnosti

HORVÁT servis s.r.o.
Bánovská cesta 11
1001 Žilina

Share on Facebook fb

Reagujte vyplnením kontaktného formulára a zaslaním životopisu

*všetky údaje sú povinné

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti

HORVÁT servis s.r.o.

prostredníctvom stránky www.DODAjobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre poskytnutie pomoci pri hľadaní vhodného zamestnávateľa. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Podobné ponuky

Elektrikár

Coratop

miesto Zahraničie,  Rakúsko
Detail ponuky Zverejnené: 19.10.2022

Inštalatéri voda, plyn, kúrenie do Rakúska CORATOP Ilsanker KG

Coratop

miesto Rakúsko
Detail ponuky Zverejnené: 17.08.2021

Elektrikári - Vieden CORATOP Ilsanker KG

Coratop

miesto Rakúsko
Detail ponuky Zverejnené: 17.08.2021

Elektrikár

IMS EAST, s.r.o.

miesto Belgicko,  Nemecko,  Rakúsko
Detail ponuky Zverejnené: 11.05.2022
Reklamný priestor