Coratop

Inštalatéri voda, plyn, kúrenie do Rakúska CORATOP Ilsanker KG

Coratop

Miesto výkonu práce

Rakúsko

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 2800 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Všeobecné inštalatérske práce - Zváranie, montáž, zámočnícke práce, inštalácie rozvodov, potrubia atď.

- práca u rakúskeho zamestnávateľa na rakúsku pracovnú zmluvu bez poplatkov za sprostredkovanie + poradenský servis zdarma - 13. a 14. plat - diéty - 5 týždňov dovolenky v roku - sociálne a zdravotné poistenie - pracovný cyklus 3,5 týždňa a 5 dní voľno - ubytovanie poskytnuté zamestnávateľom , hradené zamestnancom (od 350 - 450€ mes.) - možnosť dlhodobej spolupráce - možnosť rozšírenia si vedomostí a kvalifikácie formou kurzu nemčiny a certfikátov, osvedčení o odbornej spôsobilosti na vykonávanie odborných prác v stavebníctve

Informácie o výberovom konaní

ihned

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - A2

Personálna agentúra

Adresa spoločnosti

Coratop
Partizánska 17
98401 Lučenec

*všetky údaje sú povinné

Coratop