Miroslav Seman

Skladník | Nemecko | plat 3100€

Miesto výkonu práce

Nemecko

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 3100 €
Zobrazené: 1343

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  1. Do logistických parkov automobilového priemyslu v dolnom Bavorsku (DE) hľadáme zodpovedných pracovníkov na dlhodobú spoluprácu. Momentálne sa hľadajú skladníci do Wallersdorf a Dingolfing.

Potrebné je:

  • auto
  • nemčina na základnej úrovni A1
  • platné papiere na VZV
  • trestná bezúhonnosť.

Skladník

Ponúkame:

  • nástupný plat 18,85€ brutto
  • príplatky za prácu presčas
  • nemeckú pracovnú zmluvu s trojmesačnom skúšobnou dobou
  • bonusy za prácu v sobotu (100-150€)
  • ubytovanie je zabezpečené (cca. 350€).

Garantujeme seriózny prístup. V prípade záujmu volajte p. Miroslav Seman

Email: seman.vermittlung@gmail.com

Informácie o výberovom konaní

Ihneď

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Hlavným predpokladom je manuálna zručnosť, vítané sú skúsenosti s prácou v sklade, t.j. práca s paletovým vozíkom, elektr. vozíkom popr. vysokozdvižným vozíkom, práca so scannerom, základné znalosti PC a pod. Konkrétne sa jedná o manipuláciu s dielmi do áut, komisionírovanie, triedenie a príprava na montážne linky.

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - A2

Personal Vermittlung - okrem sprostredkovania zamestnania pomáhame v začiatkoch hlavne mladím ľuďom bez skúseností so života v zahraničí, v prípade potreby vieme poradiť, správne nasmerovať a pomôcť vybaviť potrebné záležitosti.

Holzheimerstraße 2a
94032 Passau

Kontakt

+491745671941

*všetky údaje sú povinné