Unique Personalservice GmbH

27404 Heeslingen - sklad -13Euro

Unique Personalservice GmbH

Miesto výkonu práce

Zahraničie

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Hodinová mzda: 13 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kde ? Heeslingen( 70km od Hamburgu)Vaše úlohy: Skenovanie, balenie, kontrola kvality (záhradné príslušenstvo)Pracovný čas: 2-zmeny,od po-pia Mzda: 13 Euro/h +individuálne pick-prémieJazykové znalosti: nemecky alebo poľsky alebo rumunsky alebo anglickyMožno zaistiť ubytovanie, auto výhodou.Nástup ihneď, práca aj medzi sviatkami.V prípade záujmu ma kontaktujte na 0049 17272 98385( radi aj cez WhatsApp)

Zamestnanecké výhody a benefity

Informácie o výberovom konaní

ihneď

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - A1
Poľský jazyk - A1
Rumunský jazyk - B1

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

Unique je jedným z najväčších zamestnávateľov v Európe. Len v samotnom Nemecku poskytujeme prácu svojim 10.000 zamestnancom na 120 pracoviskách už viac ako 40 rokov.Takto môžeme našim kandidátom ponúknuť pútavé pracovné miesta po celom Nemecku v takmer všetkých oblastiach. Len s jedinou žiadosťou máte u nás oveľa viac možností, než u iných zamestnávateľov. Pretože my vieme, aká je práca pre ľudí dôležitá. To je aj dôvod, prečo našim uchádzačom ponúkame tie pracovné príležitosti, ktoré sú pre nich najvhodnejšie. Naši pracovníci majú zaujímavú prácu po celom Nemecku. A to vždy v dobrých spoločnostiach a v rôznych pracovných oblastiach.Vďaka našej medzinárodnej skúsenosti vieme, čo to znamená pracovať v inej krajine. Osobné poradenstvo a podpora v niekoľkých jazykoch - aj to sú naše silné stránky.

Adresa spoločnosti

Unique Personalservice GmbH
Landsberger Strasse 370a
80687 Mníchov

Share on Facebook fb

Reagujte vyplnením kontaktného formulára a zaslaním životopisu

*všetky údaje sú povinné

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti

Unique Personalservice GmbH

prostredníctvom stránky www.DODAjobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre poskytnutie pomoci pri hľadaní vhodného zamestnávateľa. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Podobné ponuky

Skladník s vysokozdvižným vozíkom

Hogo GmbH

miesto Zahraničie
Detail ponuky Zverejnené: 08.11.2023

Sklady - Holandsko - Nástup Ihneď - Od 14.37€ brutto / hodina + príplatky

VM Recruitment s.r.o.

miesto Holandsko
Detail ponuky Zverejnené: 14.06.2024

Skladník | Nemecko | plat 3100€

Miroslav Seman

miesto Nemecko
Detail ponuky Zverejnené: 25.05.2024
Reklamný priestor