VM Recruitment s.r.o.

Elektroinštalatér, Elektrikár - Rakúsko - Od 2800 € v čistom, mesačne + diéty

Miesto výkonu práce

Rakúsko

Trvalý pracovný pomer,  Vedľajší pracovný pomer,  Na dohodu,  Brigáda

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 3800 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

VM Recruitment vám ponuka novú pracovnú pozíciu v Rakúsku. Nástup je možný ihneď.

Pracovná pozícia: Elektroinštalatér, Elektrikár

Miesto práce: Rakúsko, rôzne lokality

Mzda: Od 2800 € netto/mesačne

  • diéty 26.40€ / pracovný deň
  • Plat podľa znalosti kandidáta a praxe, možnosť navýšenia po skúšobnej dobe

Prosím kontaktujte Nás, ak hľadáte prácu v zahraničí. Naša spoločnosť hľadá zamestnancov do skladov, hotelierstvo ale aj kvalifikované práce v rôznych štátoch. Neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo emailom.

Monika Schwarzová
00421 (0) 948 905 430
info@vmrecruitment.com

  • Rakúska pracovná zmluva na dobu neurčitú
  • Dlhodobá stabilná práca
  • Preplácané nadčasy
  • Diéty 26.40€/pracovný deň
  • Zabezpečenie firemného auta
  • Osobný prístup
  • Profesionálny rast
  • Pracovné a ochranné pomôcky

Informácie o výberovom konaní

Ihneď, podľa dohody

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Prax v odbore minimálne 1 rok. Nemecký jazyk minimálne uroveň A2. Vodičský preukaz výhodou.

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - B1

Profesionálne sprostredkovanie práce do zahraničia. Pracovníci agentúry majú spolu 20 ročne osobné skúsenosti zamestnávania do krajín EU a pôsobenia mimo Slovenskej Republiky. Nájdete Nás- https://www.vmrecruitment.com/ https://www.facebook.com/personalnaagenturaVM/ https://www.linkedin.com/company/vmrecruitment

Diviacka Nová Ves
97224 Diviacka Nová Ves

*všetky údaje sú povinné