Evžen Company s.r.o

Elektrikár do Nemecka | 5.000€

Miesto výkonu práce

Slovenská republika

Druh pracovného pomeru

Živnosť

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 5000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Evžen company s.r.o ponúka stabilnú turnusovú prácu skúseným elektrikárom na území Nemecka.Informácie o pracovnom mieste:*týždenný pracovný čas 50-60h* bytová elektroinštalácia (ťahanie káblov, montáž káblových zväzkov, montáž osvetlenia, zapájanie elektrických rozvádzačov, vŕtanie otvorov pre inštaláciu poistiek, zapájanie zásuviek a vypínačov.

-mzda od 4000€, zabezpečené a hradené ubytovanie -pracovný firemný odev s logom firmy po odpracovaní 2 turnusov-vystavovanie a splatnosť faktúr 14 dní-počas 1.turnusu možnosť nastaviť splatnosť faktúr na 5 dní-možnosť okamžitej úhrady faktúry s 3% skontom-bonus 300€ po odpracovaní 3. turnusov bez sťažnosti počas spolupráce-bonus 500€ po odpracovaní 1.roka bez sťažnosti počas spolupráce-ponúkame bezplatné spracovanie daňového priznania pri spolupráci v trvaní min.1 rok-možnosť prenajatia firemného vozidla

Informácie o výberovom konaní

dohoda

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Požadujeme:-vyučený v odbore alebo preukázateľné zručnosti elektrikára-psychická a fyzická odolnosť-samostatnosť pri plnení úloh -schopnosť čítania elektroinštalačných plánov-vodičský preukaz skupiny B (aktívny vodič)

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - A1

Sme stabilná firma, ktorá pôsobí už viac ako 12 rokov na nemeckom trhu v oblasti elektroinštalačných prác.

Huszova 4994/6
5801 Poprad

*všetky údaje sú povinné