Knowenger s.r.o.

Praca pre zvaracov a monerov do Nemecka na zivnost.

Miesto výkonu práce

Nemecko

Druh pracovného pomeru

Živnosť

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 4650 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladame skupiny zvaracov so statnym certifikatom 135 do Nemecka na prerabku zavodu.Jedna sa o turnusovu pracu na hale. Nemcina sa nevyzaduje.Vyplata je kazde 2 tyzdne.Jedna sa o pracu na zivnost kde ubytovanie je platene zamestnavatelom a pracuje sa 55 hodin to tyzdna. Praca je dlhodboda a mozu ist aj ludia bez auta. Hladame zvaracov so statnym certifikatom 135 a pripravarov monterov .Plat je 21 Euro na hodinu. Nastup priebezne pocas Oktobra.Ostatne informacie poskytnem po telefone zaujemcom ktory mozu nastupit v tomto termine. Telefon 00421 918 535 705Email knowenger@gmail.comProsim Vas poslite mi sms a ja sa Vam sam pocas dna ozvem. Pripadne mi poslite zivotopis na email Pokial mate certifikat 135 neplatny tak to nevadi ak si ho pred nastupom obnovite mozte vycestovat aj tak. ..

turnusova praca, praca na hale, dlhorocny kontrakt, moznost vycestovat aj bez auta ,moznost skupin.

Informácie o výberovom konaní

Celorocne

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

montazne a zvaracske prace

Jazykové požiadavky

zvoľte úroveň

Sprostredkovanie prace do zahranicia. Vyhladavanie zamestnancov podla konkretnych poziadaviek hlavne do nemecky hovoriacich krajin.

Hromadu 819/19
97212 Prievidza

*všetky údaje sú povinné