8F s.r.o.

Zvárač WIG /141/ Nemecko - výrobna hala

8F s.r.o.

Miesto výkonu práce

Nemecko

Druh pracovného pomeru

Živnosť

Mzda (brutto) a odmeny

Hodinová mzda: 30 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - zvárač so skúsenosťami a praxou vo zváraní procesy WIG 141 -pracuje sa v hale v dvojzmennej prevádzke -zváranie podľa normy ISO - ohodnotenie zvárača je podľa skúseností a je motivačné, Práca na poobedňajšiu zmenu PO- PI 14hod-22 hod, SO 7hod-14hod Dostatok práce na niekoľko rokov Dostatok hodín a možnosť nadčasov pri práci v Nemecku Informácie o výberovom konaní: Výberové konanie sa uskutoční On- line Uchádzačov žiadame zaslať certifikát- ty / aj ak sú neplatné Zabezpečíme aktualizáciu neexistujúcich alebo neplatných certifikátov po prijatí do zamestnania/ za poplatok

Zamestnanecké výhody, benefity Zabezpečené ubytovanie Zabezpečené a hradené ubytovanie -Holandsko zrážka z faktúry Zálohy možné čerpať už po 1. odpracovanom týždni Turnusy je možné stanoviť individuálne Dostatok práce na niekoľko rokov Dostatok hodín a možnosť nadčasov pri práci v Nemecku Slovensko český kolektív pri práci v Nemecku - nevyžaduje sa znalosť cudzieho jazyka Firemné auto pri práci v Holandsku V prípade potreby zabezpečíme Vašu fakturáciu V prípade potreby zabezpečíme pre Vás formulár A1 V prípade záujmu je možná práca aj na pracovnú zmluvu danej krajiny /

Informácie o výberovom konaní

ihneď po dohode

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Kvalita prevedenej práce, profesionalita a prax. Výhodou je vlastné auto -uveďte v životopise alebo sprievodnom liste Potrebná znalosť pracovnej nemčiny Uveďte možný dátum nástupu / dobu ktorú potrebujete na ukončenie terajšej práce

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - B1

Stavebno- personálna spoločnosť.Sprostredkovanie práce na živnosť a na pracovnú zmluvu príslušnej krajiny v oblasti industry, profesie:zvárač, zámočník, montér, elektrikár, elektromontér, montér klímy, vodoinštalatér a kúrenár, viazač železa, šalovač, lešenár, vodič, pokrývač, lakýrnik, maliar, obkladač....-všetky profesie pre gastro prevádzky a hotely-opatrovanie a zdravotnícky personál.Sprostredkujeme prácu prevažne v krajinách:Nemecko,Holandsko,Švajčiarsko

Adresa spoločnosti

8F s.r.o.
Milosrdenstva 19
04001 Košice

Kontakt

0915501509

*všetky údaje sú povinné

8F s.r.o.