Miroslav Seman

pomocník v autoservise

Miesto výkonu práce

Nemecko

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 3850 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho spoľahlivého nemeckého partnera hľadáme zručného pomocníka v servise.

Potrebné je:

 - Auto

 - Základy angličtiny, výhodou sú základy nemčiny

Nemecká pracovná zmluva

Zabezpečené ubytovanie

Hodinová mzda 13,80€ brutto + 7€ diéty netto

Po zapracovaní sa zvyšuje hodinová mzda i diéty

Príplatky za prácu presčas a za prácu v sobotu

Informácie o výberovom konaní

Ihneď

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Výučný list nie je potrebný, dôležité sú skúseností s výmenou pneumatík, oleja, bŕzd a pod.

Jazykové požiadavky

Anglický jazyk - A1
Nemecký jazyk - A1

Personal Vermittlung

Holzheimerstraße 2a
94032 Passau

*všetky údaje sú povinné