Brasil, s.r.o.

Záskok - Viedeň

Brasil, s.r.o.

Miesto výkonu práce

Rakúsko

Druh pracovného pomeru

Živnosť

Mzda (brutto) a odmeny

Hodinová mzda: 94 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme záskok do Viedne od 29.3.2024. Bližšie informácie na tel. čísle: 00421908745294.

Zamestnanecké výhody a benefity

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - B1

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

Sprostredkovanie práce v Rakúsku a preprava osôb Slovensko - Rakúsko

Adresa spoločnosti

Brasil, s.r.o.
Pstruhárska 25
97251 Handlová

Kontakt

0908749621

Share on Facebook fb

Reagujte vyplnením kontaktného formulára a zaslaním životopisu

*všetky údaje sú povinné

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti

Brasil, s.r.o.

prostredníctvom stránky www.DODAjobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre poskytnutie pomoci pri hľadaní vhodného zamestnávateľa. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Podobné ponuky

Pecovatelka - 2500€ mesicne na zivnost v Holandsku

BabsAupairAgency

miesto Holandsko
Detail ponuky Zverejnené: 08.11.2023

Senior care Job offer in Laren - Holland 2000 euro monthly

BabsAupairAgency

miesto Holandsko
Detail ponuky Zverejnené: 27.07.2020

Pecovatelka do Holandska - 2700 euro mesicne nastup asap

BabsAupairAgency

miesto Holandsko
Detail ponuky Zverejnené: 21.08.2023

Opatrovanie - Viedeň 16. Bezirk

Brasil, s.r.o.

miesto Rakúsko
Detail ponuky Zverejnené: 29.08.2023
Reklamný priestor