VM Recruitment s.r.o.

Montér Oceľových Konštrukcii - Nemecko, od 2800 € v čistom mesačne, Aj bez jazyka

Miesto výkonu práce

Nemecko

Trvalý pracovný pomer,  Vedľajší pracovný pomer,  Na dohodu,  Brigáda

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 3800 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Po úspešnom roku 2023 pokračujeme zamestnávať do Nemecka pre overenú a spoľahlivú spoločnosť. Spokojnosť v práci Nám potvrdilo 50+ už zamestnaných pracovníkov.

Pracovné ponuky sú s možnosťou turnusovej práce 3+1, na trvalý pracovný pomer s nemeckou zmluvou, ktorú kandidáti obdržia pred vycestovaním. Bez podmienky znalosti cudzieho jazyka. Firma poskytuje aj zálohy.

Ponúkané pozície: Montér oceľových konštrukcii

Miesto práce: Nemecko (viac lokalít)

Mesačná mzda: od 2800 € v čistom mesačne alebo od 13.80 € Brutto na hodinu plus

  • 7.00 € v čistom diéty na hodinu
  • Poobedný príplatok
  • Nočný príplatok
  • možnosť týždenných záloh*

Firemné ubytovanie: Samostatná izba/ spoločná izba-2 na izbe

  • Ubytovanie od 20 do 30€ na deň
  • MOŽNOSŤ NÁJSŤ SI VLASTÉ UBYTOVANIE PO PRÍCHODE!

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • Zabezpečovanie montáže, demontáže, vykonávanie špeciálnych, náročných, montážnych a zosilovacích prác na konštrukciách.
  • Zhotovovanie, montáž a osadzovanie konštrukcií, mostov, točien, presuvní, žeriavov, prechodových lávok a konzol.
  • Zostavovanie dielov nosných prvkov k zváraniu.
  • Zabezpečovanie údržby a opráv konštrukcií.
  • Vykonávanie komplexných revízií všetkých častí oceľových konštrukcií.

Prosím kontaktujte Nás pre viac informácií:

Monika Schwarzová
00421 948 905 430
info@vmrecruitment.com

Nájdete Nás:

  • Nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú
  • Dlhodobá stabilná práca
  • Preplácané nadčasy
  • Diéty
  • Osobný prístup
  • Profesionálny rast
  • Pracovné a ochranné pomôcky

Informácie o výberovom konaní

Ihneď, podľa dohody

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Nemecký jazyk výhodou, ale nie podmienkou. Vodičský preukaz - jeden z partie. Auto podmienka- - jeden z partie

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - B1

Profesionálne sprostredkovanie práce do zahraničia. Pracovníci agentúry majú spolu 20 ročne osobné skúsenosti zamestnávania do krajín EU a pôsobenia mimo Slovenskej Republiky. Nájdete Nás- https://www.vmrecruitment.com/ https://www.facebook.com/personalnaagenturaVM/ https://www.linkedin.com/company/vmrecruitment

Diviacka Nová Ves
97224 Diviacka Nová Ves

*všetky údaje sú povinné