Montažnik Chorvatsko

Lukac Welding s.r.o

Miesto výkonu práce

Chorvátsko

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer,  Na dohodu,  Živnosť

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 2500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma Lukáč Welding s.r.o zhana do svojho kolektivu šikovnych montažnikov na vyrobu nakladnych kolajovych vagonov v chorvatsku ,doprava z časti zaistena ubytovanie v rodinnych domoch Praca možna aj sobotu a nedelu. 12hodin denne od 7,00 do 19,00

finanačne ohodnotenie možne turnusi

Informácie o výberovom konaní

možný ihned

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

chut pracovat

Jazykové požiadavky

zvoľte úroveň

Firma sa zaobera vyrobov kolajovych vozidiel a umoznuje pracu pre zvaracov a zamocnikov uz niekolko rokov

Ricni 632
44001 Louny

Kontakt

0905951305

*všetky údaje sú povinné