Arbeiterring Personalbereitstellung GmbH

Montážnik okien - Rakúsko

Arbeiterring Personalbereitstellung GmbH

Miesto výkonu práce

Rakúsko

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 2200 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme montérov okien do rôznych firiem po celom Rakúsku. Žiadané su aj partie. Montáž hliníkových, plastových, drevených okien.

Zamestnanecké výhody a benefity

Mzda vyplývajúca z kolektívnej zmluvy 2.200 - 2.700 EUR brutto/ mesačneUbytovanie zabezpečíme a hradíme myDlhodobé zamestnaniePráca na rakúsku pracovnú zmluvu na dobu neurčitúPracovné oblečenie a nástroje v prípade potreby zabezpečené13. a 14. platVyplácanie diét a nadčasovDiéty 13,20 / 22.00/ 26.40 EUR / deň5 týždňov dovolenkyRakúske zdravotné a sociálne poistenie

Informácie o výberovom konaní

podľa dohody

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Prax s montážou okienKvalitné spracovanieFlexibilita, spoľahlivosť a presnosťVodičský preukaz skupiny B a vlastné vozidloPokročilá nemčina B1-2. Ak ste partia, stačí, ak sa dohovorí jedenVodičský preukaz a vlastné auto.

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - A2

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme rakúska personálna firma Arbeiterring Personalbereitstellung GmbH so sídlom vo Völkermarkte v Rakúsku. Sprostredkovávame prácu pre renomované firmy po celom Rakúsku od roku 2007 v rôznych odvetviach, od stavbárskeho a strojárskeho priemyslu až po železiarsky, elektrotechnický, drevospracujúci atď. Náš úspech spočíva v dobrej a dlhodobej spolupráci s našimi obchodnými partnermi a našimi zamestnancami. Zameriavame sa na personál, ktorý má kvalifikáciu požadovanú zákazníkom. Vďaka čestnému a spravodlivému spôsobu zaobchádzania sa nám podarilo vybudovať značný počet motivovaných a vysoko kvalifikovaných zamestnancov. Ak práve neponúkame pozíciu, ktorú hľadáte, zašlite nám Váš životopis iniciatívne a pokúsime sa vám nájsť pracovné miesto, samozrejme zdarma.

Adresa spoločnosti

Arbeiterring Personalbereitstellung GmbH
Röntgenstraße 7
9100 Abrahám

Share on Facebook fb

Reagujte vyplnením kontaktného formulára a zaslaním životopisu

*všetky údaje sú povinné

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti

Arbeiterring Personalbereitstellung GmbH

prostredníctvom stránky www.DODAjobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre poskytnutie pomoci pri hľadaní vhodného zamestnávateľa. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Podobné ponuky

Pracovníci na stavbách - murári, šalovači, sadrokartonári

pi-jobs GmbH

miesto Rakúsko
Detail ponuky Zverejnené: 10.01.2022

Montéri na stabilných hasiacich zariadení - sprinklerov v Nemecku

JobRoxx GmbH

miesto Nemecko
Detail ponuky Zverejnené: 08.04.2021

PARTIA ASFALTÉROV - RAKÚSKO

Arbeiterring Personalbereitstellung GmbH

miesto Rakúsko
Detail ponuky Zverejnené: 10.04.2021

Stavební pracovníci do Rakúska

Coratop

miesto Rakúsko
Detail ponuky Zverejnené: 27.04.2021
Reklamný priestor