GENERAL SCAFFOLDING, s. r. o.

Vodič LKW do 7,5t s nemeckým jazykom

Miesto výkonu práce

Nemecko

Druh pracovného pomeru

Živnosť

Mzda (brutto) a odmeny

Hodinová mzda: 20 €
Zobrazené: 493

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na naše projekty v Nemecku hľadáme vodičov LKW do 7,5 t s nemeckým jazykom na plynulej komunikačnej urovni. Preferujeme dlhodobú a stabilnú celoročnú spoluprácu. Podmienkou je platná tachografová karta.

Náplňou práce je preprava materiálu a lešenia (prevažne značky Layher Blitz), prípadne pomoc s nakladaním, vykladaním a podavaním. Priemerne sa denne pracuje 10 – 12 hodín. Práca 3-4 týždne a 7-10 dní doma. Možnosť pracovať v SOBOTY.

Možnosť vyplácania aj na zálohy vo výške odpracovaných hodín hneď po prvom odpracovanom dni.

Forma spolupráce – živnosť + potvrdenie A1 – v našej spoločnosti Vám vieme vybaviť A1 a živnosť tak, aby ste ju v čo najkratšom čase získali – maximálne do 24 hod.

U NÁS MÁTE ISTOTU, ŽE BUDETE RIADNE A NAČAS ZA SVOJU PRÁCU VYPLATENÍ !!!

Čo očakávame my:

  • platný vodičský preukaz C alebo CE
  • mať chuť vycestovať a pracovať s lešením,
  • lešenie nevidíte prvýkrát v živote :),
  • mať platnú živnosť,
  • svoju prácu ste schopní robiť poctivo a prevziať za ňu zodpovednosť,
  • nie ste problémový typ.

Zamestnanecké výhody a benefity

Čo môžete očakávať od nás:

  • pri serióznej spolupráci služobné auto, oblečenie a ďalšie benefity.
  • mzda podľa dohody cca 16 -18 - 22 EUR/ hod.,
  • pomoc pri vybavení všetkých potrebných dokumentov,
  • každé dva týždne vyplácaná mzda podľa odrobených hodín,
  • dlhoročné a stabilné projekty v rôznych mestách Nemecka,
  • hotline podpora počas celého trvania našej spolupráce,
  • plne hradené ubytovanie v novších domoch iba so Slovákmi,
  • možnosť čerpať zálohy už od prvého dňa.

V našej spoločnosti sa ničoho báť nemusíte. Disponujeme nonstop HOTLINE linkou, vďaka ktorej Vám vieme pomôcť s akýmkoľvek prekladom v zahraničí, prípadne pomôcť opraviť vozidlo, vybaviť doktora a podobne.

Pri obojstrannej spokojnosti poskytujeme našim pracovníkom oblečenie, termoprádlo a služobné vozidla ZDRAMA.

Na konci roka Vám naši účtovníci vedia pripraviť daňové priznanie tak, aby ste boli spokojný vy a aj štát. :)

Milujeme spokojných zamestnancov! V našej spoločnosti je každý jeden pracovník a každý jeden proces nastavený pre Vašu spokojnosť.

0948703080

Informácie o výberovom konaní

Nástup IHNEĎ alebo podľa dohody

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

samostatnosť ┃ bezproblémová komunikácia ┃ zodpovednosť

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - B1

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

Špecializujeme sa na lešenárske práce a dodávanie personálu v rámci odvetvia pre Slovenských aj zahraničných klientov. Sme stabilným partnerom a dlhodobo vieme dodávať pracovnú silu na vybrané projekty pre našich partnerov, podľa ich zverených požiadaviek. Našim cieľom je byť inovatívnou spoločnosťou v oblasti budovania partnerstiev so zahraničnými stavebnými spoločnosťami, najmä v oblasti dodávania pracovnej sily. Primárnou oblasťou našej súčasnej spolupráce je Nemecko a škandinávske krajiny severnej Európy.

Adresa spoločnosti

Vojtecha Tvrdého 777/12
01001 Žilina

Reagujte vyplnením kontaktného formulára a zaslaním životopisu

*všetky údaje sú povinné

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti

prostredníctvom stránky www.DODAjobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre poskytnutie pomoci pri hľadaní vhodného zamestnávateľa. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.