Optimis s.r.o.

Autolakýrnik BELGICKO- opravy áut po poistných udalostiach. partia slovákov, ubytovanie ZDARMA

Miesto výkonu práce

Belgicko

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer,  Živnosť

Mzda (brutto) a odmeny

Hodinová mzda: 22 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V špičkovom servise v Antverpách /Belgicko/ opravujeme už viac ako 10 rokov autá po drobných nehodách - poistných udalostiach.
Ide prevažne o novšie autá značiek Audi, VW, Škoda...

Dlhodobá práca s možnosťou turnusov na TPP alebo živnosť.

***PRÍPRAVÁR PRED LAKOVANÍM / LAKÝRNIK***
Náplň práce :
- Príprava dielov na lakovanie (brúsenie, odmastenie, tmelenie, gitovanie)
- Maskovanie, nástrek základnej farby/plniča
- Korekcia nedostatkov
- Retuše škrabancov...

Zamestnanecké výhody a benefity

+ mzda od 18-20€/hod na nástup - podľa praxe
/ po zaučení navýšenie a pravidelné prehodnocovanie mzdy /
+ ubytovanie zabezpečíme a hradíme my
/samostatná izba, max 20min od práce, apartmán alebo rodinný dom komplet zariadený, obývaný našimi kolegami - Slovákmi /
+ príspevok na prvú cestu 100€
+ možnosť "skúšky" na 2 týždne ak ste zamestnaný a zvažujete, či Vám bude práca u nás vyhovovať
+ práca vo výbornom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Ihneď/ Dohodou

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Potrebná je prax s predošlou prácou v autoservise

Jazykové požiadavky

zvoľte úroveň

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

Už viac ako 10 rokov spolupracujeme so špičkovými servismi v Belgicku a v Nemecku kde opravujeme autá po drobných nehodách.

Adresa spoločnosti

Pod Juhom 7666
91101 Trenčín

Reagujte vyplnením kontaktného formulára a zaslaním životopisu

*všetky údaje sú povinné

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti

prostredníctvom stránky www.DODAjobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre poskytnutie pomoci pri hľadaní vhodného zamestnávateľa. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.