Automechanik / Mechanik osobních vozidel - práce v Německu

AUTO1 Group Operations SE

Miesto výkonu práce

Zahraničie,  Nemecko

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 3000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Co Tě čeká ● Údržba, servis a opravy motorových vozidel ● Provádění diagnostiky a odstraňování závad ● Samostatné zpracování objednávek podle specifikací výrobce ● Optimalizace procesů přípravy našich vozidel ● Zajištění kvality vozidel

Zamestnanecké výhody a benefity

Co Ti můžeme nabídnout ● Náborový příspěvek ve výši 1000€ ● Stabilní zaměstnání na HPP na dobu neurčitou přímo pod německou firmou ● Ubytování v blízkosti firmy a vyřízení nutné byrokracie jako je zdravotní pojištění, daňová třída atd. ● 28 dní dovolené, po jednom roce 30 dnů ● Podporu v českém jazyce v pracovním týmu i v personálním oddělení ● Vybavené pracoviště včetně nářadí a pracovního oděvu ● Zaměstnanecké benefity – nákup automobilů za zvýhodněné cenové podmínky ● Nefinanční benefity – penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Co od Tebe očekáváme ● Vzdělání v oboru autoelektrikář nebo automechanik a první praktické zkušenosti v dílně ● Dobrá znalost MS Office a znalost s tabletem ● Spolehlivost, samostatnost a flexibilitu ● Zodpovědnost a pečlivý přístup k odváděné práci ● Týmového ducha, chuť učit se novým věcem a rozhodnost

Jazykové požiadavky

zvoľte úroveň

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

AUTO1 Group je vedoucí evropskou digitální automobilovou platformou. Jako dynamická technologická společnost přinášíme revoluci v automobilovém průmyslu díky našim značkám wirkaufendeinauto.de, AUTO1.com a Autohero. Přidej se k nám a měň společně s námi trh s ojetými vozy.

Adresa spoločnosti

Bergmannstr. 72
10961 Abrahám

Reagujte vyplnením kontaktného formulára a zaslaním životopisu

*všetky údaje sú povinné

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti

prostredníctvom stránky www.DODAjobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre poskytnutie pomoci pri hľadaní vhodného zamestnávateľa. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.