Práca pre zváračov-zámočníkov, dlhodobá spolupráca, náborový bonus 500 €!!!

ZOVOS-EKO, s.r.o.

Miesto výkonu práce

Nitrianský kraj,  Okres Nitra

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer,  Živnosť

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 1600 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zváračské a zámočnícke práce podľa výkresovej dokumentácie na veľkoplošných kovových konštrukciách - práca je na jednu zmenu Práca na živnosť je 11 €/hod. Práca na pracovný pomer je cca 1600 €/ mesiac.

Ponúkame : - v prípade potreby ubytovanie blízko firmy - náborový bonus vo výške 500 €, - príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, - teplá strava priamo v areáli spoločnosti - zabezpečenie servisu pracovného oblečenia- 3 sady pracovné oblečenie, - možnosť prémie za odporúčanie kandidáta na voľné pozície do výšky 250 €, - príspevok na regeneráciu vo výške 100 € - finančný príspevok pri životnom jubileú, pri narodení dieťaťa, pri darovaní krvi a iné

Informácie o výberovom konaní

podľa dohody

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

- čítanie výkresovej dokumentácie - platné zváračské oprávnenie ZM1 (CO2) - ochota pracovať , samostatnosť

Jazykové požiadavky

zvoľte úroveň

Vo firme pracuje približne 190 zamestnancov. Kvalitatívny a kvantitatívny rast je charakteristickou črtou firmy Zovos-Eko. Firma svoje voľné zdroje kumuluje a prednostne ich využíva pre potreby zabezpečenia bezchybnej produkcie pred inými aktivitami..V čom sme iní:vlastné konštrukčné oddelenie (výkresy v CAD forme, 3D modely vo výmennom .stp formáte, FEM pevnostné analýzy, statické prepočty)výhodný pomer ceny, kvality a termínu dodaniatermínová spoľahlivosť (garantujeme dodržanie dohodnutých termínov), termínová flexibilita (možnosť meniť termín v priebehu realizácie)bezproblémový priebeh realizácie zákazky od prijatia objednávky až po dodanie (zasielanie fotodokumentácie a prípadne videosekvencií z priebehu výroby v dohodnutých časových intervalochflexibilná reakcia na zákazníkom požadované zmeny v štádiu prípravy výkresovej dokumentácie ako aj v štádiu výrobyrozmerová flexibilita (až do 18m dĺžky, 4,5m šírky a 4,5m výšky jedného modulu

Čab 268
95124 Nitra

*všetky údaje sú povinné