Zdravotné sestry do Nemecka / 2 700€ - 3900€

Intensivpflegedienst Oberland GmbH

Miesto výkonu práce

Nemecko

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer,  Vedľajší pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 2700 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre zdravotné sestry s uznaním vzdelania v Nemecku. Pracuje sa na nem. zmluvu, bez agentury. V prípade že uznanie vzdelania ešte nemáte,sme Vám napomocní pri jeho získaní. Našimi klientmi sú pacienti, ktori vyzaduju 24h odbornú intenzívnu starostlivost.Mesačný hrubý príjem je 2700€-3900€, v závislosti na počte odpracovaných hodín a príplatkoch. Potrebná je komunikatívna znalosť nemčiny B2. Ubytovanie je poskytované zdarma. V prípade záujmu píšte do správy,,alebo volajte na 00420608977109 ; 0049(0)80417952660 Poprípade píšte na mail info@ipdo.bayern; k.kukuckova@ipdo.bayern

Ponúkame:• Nástupný plat 2 700€-3900€ vrátane príplatky za sviatky, nočné a prípadné nadčasy• Pracovná zmluva na dobu neurčitú + skúšobná doba 6 mesiacov• Sociálne a zdravotné poistenie• Ubytovanie zaistené• 12 hodinová pracovné doba, 14 zmien do mesiaca• Akékoľvek potrebné dokumenty pomozeme zariadit • 24 dní dovolenky

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

študent strednej školy

Skúsenosti s tracheostomiou, plucnym ventilatorom a PEG vyhodou

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - B2

Jsme na trhu zkusenou společností specializující se na péči o klienty, kteří v důsledku stáří, zdravotního postižení či úrazu potřebují 24 hodinovou odbornou zdravotní péči.Dodržujeme zásady rovného přístupu ke všem klientům, respektování lidské důstojnosti, názorů a přání klienta s profesionalitou.Veškeré naše služby poskytujeme ve známém prostředí klientova domova.

Königsdorferstrasse 8
83646 Abrahám

*všetky údaje sú povinné