Ferroplast SK s.r.o.

Zámočník - zvárač

Miesto výkonu práce

Bratislavský kraj,  Okres Pezinok

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer,  Na dohodu,  Živnosť

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 1300 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zváranie oceľových konštrukcií podľa výkresovej dokumentácie- príprava komponentov na zváranie- obváranie rôznych kovových výrobkov

- možnosť ubytovanie v blízkosti výroby- zabezpečenie stravovania- ochranné pracovné prostriedky aj pre živnostníkov- letné a zimné odmeny

Informácie o výberovom konaní

ihneď

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

-zváračská prax-manuálna zručnosť-samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, pracovitosť-vyučenie v odbore VÝHODOU - nie podmienkou-zváračský preukaz VÝHODOU

Jazykové požiadavky

zvoľte úroveň

Ferroplast SK – kde sa inovácia stretáva s tradíciou a kde každý detail je dôležitý. Sme slovenská spoločnosť špecializujúca sa na presnú kovovýrobu pre top sektory ako automobilový alebo stavebný priemysel. Staňte sa súčasťou nášho odborného tímu, kde každý zamestnanec prispieva k vysokému štandardu našich produktov. S Ferroplast SK tvoríte nie len výnimočné výrobky, ale aj vlastnú budúcnosť.

Tehelná 15
90201 Pezinok

*všetky údaje sú povinné