Knowenger s.r.o.

Work as welder in Switzerland with state certificate 135 Mig Mag

Miesto výkonu práce

Zahraničie

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 5600 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

We are looking for welders Mig Mag with state certificates 135 working in Hall production in Switzerland. Payment for a good welders is 34 CHF. Which is 34 Euro per hour... You do not need German but you need minimally speak English with us and also at work . Work is for independent welders with car only. It Can be alsko groups of 2 but usualy prefer independent poeople for a long time work in Switzerland on different projects. In Switzerland everybody can work who has EU Passport /Citizenship.. without this we can not employ you in Switzerland. Accommodation is deducted from payment and cost cca 850 CHF. Communication is over WhatsApp and Email Phone 00421918535 705 email Knowenger@gmail.com Detail information we provide to people who are really interested and are able to start to work in Switzerland. Send us email and we will contact you or send us info on Whatsupp or sms and we will call you.

Zamestnanecké výhody a benefity

Long time work in Switzerland also without good German. You have to have EU citizenship and that is EU Driving licence or ID where is written citizen of Slovakia..

Informácie o výberovom konaní

start is all year round

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Independent person with auto is the best. Or without auto but completely independent on anybody else.

Jazykové požiadavky

zvoľte úroveň

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

Sprostredkovanie prace do zahranicia. Vyhladavanie zamestnancov podla konkretnych poziadaviek hlavne do nemecky hovoriacich krajin.

Adresa spoločnosti

Hromadu 819/19
97212 Prievidza

Reagujte vyplnením kontaktného formulára a zaslaním životopisu

*všetky údaje sú povinné

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti

prostredníctvom stránky www.DODAjobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre poskytnutie pomoci pri hľadaní vhodného zamestnávateľa. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.