Výroba potravín/ Nemecko HSM Personalservice GmbH &Co.KG

HSM Personalservice GmbH &Co.KG

Miesto výkonu práce

Nemecko

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Hodinová mzda: 12 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nemeckej firmy, ktorá vyrába rôzne cestoviny podľa švábskej kuchyne hľadáme šikovných pracovníkov. * pomocné práce vo výrobe, kde budete zapracovaní * práca na 3 zmeny ( ranná , poobedná alebo nočná)

* nemecká pracovná zmluva * plat od 12,43 Brutto/ hod + príplatky za nočné 25% nezdanených * plný úväzok, nemecká zmluva ( zdravotné a sociálne poistenie) * bez poplatku za sprostredkovanie práce! * platená dovolenka * možnosť záloh po každom odpracovanom týždni *možnosť patriť pod kmeňového zamestnanca * ubytovanie zabezpečuje zamestnávateľ a hradí si ho zamestnanec vo výške 300,00 Eur formou zrážky zo mzdy * IGZ zmluva podľa taríf * pomoc pri vybavení rodinných prídavkov na deti * stabilná práca + pravidelný príjem na účet Vzbudili sme Váš záujem? Potom sa tešíme na Vaše žiadosti! Ponúkame Vám istotu v motivovanom tíme a intenzívne zapracovanie!

Informácie o výberovom konaní

ihned

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

* zodpovednosť * pozitívny prístup k práci * VLASTNÉ AUTO NIE JE PODMIENKOU

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - A1

Spoločnosť HSM Personalservice GmbH & Co. KG je váš "kompetentný partner" v oblasti personálnych služieb, má dlhoročné skúsenosti pri hľadaní vhodného zamestnania pre Vás, spolupracuje so stabilnými nemeckými klientmi prostredníctvom ktorých zabezpečuje pre svojich zamestnancov stabilné pracovné pozície.

Münsterplatz 6
89073

*všetky údaje sú povinné