ALMARK BAU s.r.o.

TESAŘ/POKRÝVAČ - NĚMECKO (od 4.000 €/TURNUS)

Miesto výkonu práce

Zahraničie,  Nemecko

Druh pracovného pomeru

Živnosť

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 4000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pro zakázku v Německu hledáme TESAŘE/POKRÝVAČE na stavbu a rekonstrukci krovů a práci se dřevem.

  • rekonstrukce
  • sanace historických budov
  • stavba střešních konstrukcí

Zamestnanecké výhody a benefity

  • průměrná odměna od 4.000 €/turnus
  • možnost vyplacení zálohy ve výši 200 EUR po odpracovaném týdnu do první vyplacené faktury
  • kvalitní ubytování hrazeno paušální náhradou
  • pracovní doba s možnosti přesčasů
  • všechno potřebné nářadí
  • možnost stát se parťákem s příplatkem na hodinu
  • celoroční práce, férové jednání a lidský přístup
  • teambuilding

Informácie o výberovom konaní

ASAP

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- německý jazyk podmínkou - vlastní automobil výhodou - praxe v oboru 3 roky a více - aktivní živnost - vlastní pracovní ochranné pomůcky - pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu po celou dobu pracovní činnosti - platná A1 nebo doklad o podání žádosti na A1 pro konkrétní smlouvu

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - B1

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

ALMARK je česká stavební společnost, která si dala za cíl vrátit řemeslu prestiž. Poskytujeme dodavatelská řešení pro firmy působící ve stavebním a strojírenském průmyslu na českém i německém trhu. Naším zaměstnancům nabízíme stabilitu a osobní přístup.

Adresa spoločnosti

Velkomoravská 4017/77
69501 Hodonín

Reagujte vyplnením kontaktného formulára a zaslaním životopisu

*všetky údaje sú povinné

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti

prostredníctvom stránky www.DODAjobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre poskytnutie pomoci pri hľadaní vhodného zamestnávateľa. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.