Coratop

Stavební pracovníci do Rakúska

Coratop

Miesto výkonu práce

Rakúsko

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 2900 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme všestranných pracovníkov pre stavebné činnosti pri výstavbe a rekonštrukcii hál, budov a pod.Práce aj vo výškach (max.16m)Fasádne práce - odvetrané fasády, hliníkové, sklenené a pod.Zámočnícke a zváračské práce, tesárske práce, stolárske práce, betonárske práce, maliarske a murárske práce, a pod.Príjmeme aj skupinky, kde sa aspoň jeden dohovorí nemecky a má vlastné auto.

Firma Coratop ponúka svojím pracovníkom:- prácu na rakúsku pracovnú zmluvu- rakúsku kolektívnu zmluvu (sociálne, zdravotné, dôchodkové poistenie)- 13. a 14. Plat- 5 týždňov dovolenky v roku- štandardné ubytovanie zdarma- pracovné oblečenie a obuv zdarma- pracovný cyklus : Po - Pia

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Prax v stavbníctve výhodou

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - A1

Personálna agentúra

Adresa spoločnosti

Coratop
Partizánska 17
98401 Lučenec

*všetky údaje sú povinné

Coratop