Dischner Spedition und Handelsgesellschaft mbH

Přestup, nastup, posuň se dál - jako řidič kamionu u Dischnera

Miesto výkonu práce

Zahraničie,  Nemecko

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 2268 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň se řidičem našeho kamionu!Láká Tě jezdit topmoderním, čistým a pravidelně servisovaným Volvo - Truckem?Chceš pracovat v moderní, seriózní, německé rodinné firmě, která se stará o své zaměstnance a u které nejsi jeden z mnoha? Máš chuť stát se členem super týmu, být patřičně ohodnocen a obdržet ještě řadu benefitů od zaměstnavatele?Zkus to u Dischnera ve Weidingu!

Německá pracovní smlouva, kompletní sociální zabezpečení, zařazení do německého sociálního a důchodového systému, práce v česky mluvícím týmu - dvojjazyčně (CZ/D) mluvící tým, servis i dispo.Nejmodernější vozy s podpůrnými asistenty, ledničkou, nezávislou klimatizací a moderní komunikační technikou (GPS, tablet, mobil). Parkoviště pro osobní automobil k dispozici.Všechny vozy se na konci týdne vrací zpět do sídla firmy ve Weidingu.*Měsíční mzda uvedená v poslední kolonce není celková částka. K této částce budou připočteny ještě diety a další příplatky, které jsou odproštěné od daně.

Informácie o výberovom konaní

ihned

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Řidičský průkaz zkupiny C,E, profesní průkaz, ADR oprávnění výhodou, ne však nutností, zkušenosti s jízdou kamionu výhodou, znalosti německého jazyka výhodou, ne však nutností, spolehlivost, technické znalosti výhodou.

Jazykové požiadavky

Český jazyk - C1
Nemecký jazyk - A1

Dischner – špecialista na jumbo logistiku. Z centrály našej spoločnosti vo Weidingu v okrese Cham prepravujeme veľkoobjemový tovar a silné logistické služby po celom Nemecku a mnohých susedných krajinách. „Vždy v pohybe“ je naše motto. Nie sme však stále v pohybe len na cestách, kde približne 80 vozidiel našej žlto-čiernej flotily najazdí v mene našich zákazníkov ročne okolo 7 500 000 km. Vždy sme v pohybe, pokiaľ ide o vývoj nových riešení pre perfektnú logistiku zajtrajška. Každý deň pracujeme na maximalizácii prepravného objemu, energetickej efektívnosti nášho vozového parku a zákaznícky orientovanej flexibility. To nám umožňuje poskytnúť vám najlepšiu možnú prepravnú službu, ktorá začína dlho pred naložením.

Pinzinger Str.1
93495 Abrahám

*všetky údaje sú povinné