Dischner Spedition und Handelsgesellschaft mbH

Přestup, nastup, posuň se dál - jako řidič kamionu u Dischnera

Dischner Spedition und Handelsgesellschaft mbH

Miesto výkonu práce

Zahraničie,  Nemecko

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 2268 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň se řidičem našeho kamionu! Láká Tě jezdit topmoderním, čistým a pravidelně servisovaným Volvo - Truckem? Chceš pracovat v moderní, seriózní, německé rodinné firmě, která se stará o své zaměstnance a u které nejsi jeden z mnoha? Máš chuť stát se členem super týmu, být patřičně ohodnocen a obdržet ještě řadu benefitů od zaměstnavatele? Zkus to u Dischnera ve Weidingu!

Zamestnanecké výhody a benefity

Německá pracovní smlouva, kompletní sociální zabezpečení, zařazení do německého sociálního a důchodového systému, práce v česky mluvícím týmu - dvojjazyčně (CZ/D) mluvící tým, servis i dispo. Nejmodernější vozy s podpůrnými asistenty, ledničkou, nezávislou klimatizací a moderní komunikační technikou (GPS, tablet, mobil). Parkoviště pro osobní automobil k dispozici. Všechny vozy se na konci týdne vrací zpět do sídla firmy ve Weidingu. *Měsíční mzda uvedená v poslední kolonce není celková částka. K této částce budou připočteny ještě diety a další příplatky, které jsou odproštěné od daně.

Informácie o výberovom konaní

ihned

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Řidičský průkaz zkupiny C,E, profesní průkaz, ADR oprávnění výhodou, ne však nutností, zkušenosti s jízdou kamionu výhodou, znalosti německého jazyka výhodou, ne však nutností, spolehlivost, technické znalosti výhodou.

Jazykové požiadavky

Český jazyk - C1
Nemecký jazyk - A1

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

Dischner – špecialista na jumbo logistiku. Z centrály našej spoločnosti vo Weidingu v okrese Cham prepravujeme veľkoobjemový tovar a silné logistické služby po celom Nemecku a mnohých susedných krajinách. „Vždy v pohybe“ je naše motto. Nie sme však stále v pohybe len na cestách, kde približne 80 vozidiel našej žlto-čiernej flotily najazdí v mene našich zákazníkov ročne okolo 7 500 000 km. Vždy sme v pohybe, pokiaľ ide o vývoj nových riešení pre perfektnú logistiku zajtrajška. Každý deň pracujeme na maximalizácii prepravného objemu, energetickej efektívnosti nášho vozového parku a zákaznícky orientovanej flexibility. To nám umožňuje poskytnúť vám najlepšiu možnú prepravnú službu, ktorá začína dlho pred naložením.

Adresa spoločnosti

Dischner Spedition und Handelsgesellschaft mbH
Pinzinger Str.1
93495 Abrahám

Share on Facebook fb

Reagujte vyplnením kontaktného formulára a zaslaním životopisu

*všetky údaje sú povinné

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti

Dischner Spedition und Handelsgesellschaft mbH

prostredníctvom stránky www.DODAjobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre poskytnutie pomoci pri hľadaní vhodného zamestnávateľa. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Podobné ponuky

Vodič kamiónu (vodič MKD) - dvojosádka - 2800€

Duvenbeck Slovensko s.r.o.

miesto Šahy
Detail ponuky Zverejnené: 12.05.2022

Vodič nákladnej dopravy Nemecko / 3000.- €

SIMON-Fleisch GmbH

miesto Nemecko
Detail ponuky Zverejnené: 12.05.2022

vodič kamiónu

DALITRANS, s.r.o.

miesto Slovenská republika
Detail ponuky Zverejnené: 07.07.2022

vodic MKD

Arthur Welter Slovakia s.r.o.

miesto Senec
Detail ponuky Zverejnené: 12.05.2022
Reklamný priestor