Knowenger s.r.o.

Praca vo Farmacii vo Vyrobe s Nemcinou Rakusko

Knowenger s.r.o.

Miesto výkonu práce

Rakúsko

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 2465 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tato ponuka je aktuálna počas celého roka na tuto pozíciu umiestňujeme celoročne kandidátov s dobrou nemčinou.Práca vo výrobe farmácia s dobrou nemčinou na úrovni B1 alebo B2Hľadáme jednotlivcov alebo pary s rovnakou znalosťou nemčiny na prácu vo výrobe v Rakúskej oblasť Tirolsko. Jedna sa o prácu vo farmácii na 3 smeny pri balení, triedení alebo výrobe liekov.Jedna sa o dlhodobú pracú najprv cez agentúru a potom s automatickým nástupom pod farmaceutickú firmu.Hľadáme pracovníkov, ktorý by sa chceli buď, ako jednotlivci alebo, ako pary usadiť a mat stabilnú dlhodobú pracú v Rakúsku.Na tuto prácu neje potrebne vzdelanie. Výhodou je keď uchádzač už pracoval v nejakom obore vo výrobe.Auto neje potrebne ale je dobre ak ho mate.Plat je 2000 Euro v čistom na mesiacUbytovanie je zabezpečene a platí ho zamestnávateľ.Pracujete na Rakúsku pracovnú zmluvu13 a 14 plat a taktiež ďalšie bonusy.Ďalšie informácie po telefóne na čísleŽivotopis v nemčine s fotkou a v PDF formáte treba posielať na email:Knowenger@gmail.comMy Vás budeme kontaktovať z tohto telefónneho čísla0041 782 060 009alebo00421 918 535 705treba si ho uložiť do telefónu..A my sa Vám ozvem telefonickyĎakujem.

Zamestnanecké výhody a benefity

Atraktívne zamestnanie vo farmaceutickom priemysle s možnosťou pracovania na rôznych pozíciách s možnosťou kariérneho rastu vo farmaceutickom priemysle.

Informácie o výberovom konaní

Celorocne

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - B1

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

Sprostredkovanie prace do zahranicia. Vyhladavanie zamestnancov podla konkretnych poziadaviek hlavne do nemecky hovoriacich krajin.

Adresa spoločnosti

Knowenger s.r.o.
Hromadu 819/19
97212 Prievidza

Share on Facebook fb

Reagujte vyplnením kontaktného formulára a zaslaním životopisu

*všetky údaje sú povinné

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti

Knowenger s.r.o.

prostredníctvom stránky www.DODAjobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre poskytnutie pomoci pri hľadaní vhodného zamestnávateľa. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Podobné ponuky

Vrchní sestra ARIM - výběrové řízení

Nemocnice Havířov

miesto Česká republika
Detail ponuky Zverejnené: 29.12.2021

Vrchní sestra Geriatrie - výběrové řízení

Nemocnice Havířov

miesto Česká republika
Detail ponuky Zverejnené: 29.12.2021

Apotheker/in m/w/d gesucht!

Apotheke am Borberg

miesto Nemecko
Detail ponuky Zverejnené: 07.12.2022
Reklamný priestor