Unique Personalservice GmbH

Pomocník - Triedenie balíkov 13,50€ Nemecko!!!

Unique Personalservice GmbH

Miesto výkonu práce

Zahraničie

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer,  Brigáda

Mzda (brutto) a odmeny

Hodinová mzda: 13 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Triedenie balíkov v 08496 Neumark (88km od Karlových Varov, 65km od Aše) - vhodné aj pre skupiny a páry.- triedenie balíkov a pošty, vykládka balíkov z nákladného vozidla na pás, ukladanie balíkov z pásu do vozíkov- práca na plný úväzok od pondelka do soboty- 3 zmeny, príklad ranná od 08:30 - 14:30, poobedná 15:00 - 21:00, nočná 00:00 - 07:00- na denné dochádzanie, od 11/2022 možné aj ubytovanie- práca iba do Vianoc 23.12.2022 - možnosť byť na sviatky s rodinou- výpis z registra trestov nutný zdokladovať pred nástupom do práce!!!Plat: 13,50€/h v hrubom + príplatky za nočné zmenyNemčina: aspoň jeden zo skupiny sa musí dohovoriť nemeckyNástup možný ihneď.V prípade záujmu mi napíšte správu na messenger, alebo volajte 00491727298385 ( radi aj cez WhatsApp).

Zamestnanecké výhody a benefity

Nemecká pracovná zmluva.Brigáda do Vianoc.Pomoc v rodnom jazyku.Pomoc pri vybavovní dokumentov.

Informácie o výberovom konaní

22.11.2022

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

SPOLAHLIVOSTFyzická zdatnosť.

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - A1

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

Unique je jedným z najväčších zamestnávateľov v Európe. Len v samotnom Nemecku poskytujeme prácu svojim 10.000 zamestnancom na 120 pracoviskách už viac ako 40 rokov.Takto môžeme našim kandidátom ponúknuť pútavé pracovné miesta po celom Nemecku v takmer všetkých oblastiach. Len s jedinou žiadosťou máte u nás oveľa viac možností, než u iných zamestnávateľov. Pretože my vieme, aká je práca pre ľudí dôležitá. To je aj dôvod, prečo našim uchádzačom ponúkame tie pracovné príležitosti, ktoré sú pre nich najvhodnejšie. Naši pracovníci majú zaujímavú prácu po celom Nemecku. A to vždy v dobrých spoločnostiach a v rôznych pracovných oblastiach.Vďaka našej medzinárodnej skúsenosti vieme, čo to znamená pracovať v inej krajine. Osobné poradenstvo a podpora v niekoľkých jazykoch - aj to sú naše silné stránky.

Adresa spoločnosti

Unique Personalservice GmbH
Landsberger Strasse 370a
80687 Mníchov

Share on Facebook fb

Reagujte vyplnením kontaktného formulára a zaslaním životopisu

*všetky údaje sú povinné

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti

Unique Personalservice GmbH

prostredníctvom stránky www.DODAjobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre poskytnutie pomoci pri hľadaní vhodného zamestnávateľa. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Podobné ponuky

Kraftfahrer CE im nationalen Fernverkehr

TUH GmbH

miesto Nemecko
Detail ponuky Zverejnené: 21.10.2022
Reklamný priestor