ETENIA, s. r. o.

Personalista/Referent

Miesto výkonu práce

Nitra

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer,  Živnosť

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 1500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme donašej spoločnosti Personalistu/Referenta :

-Spracovanie životopisov a ukladanie dokumentov do databázy

-Výber uchádzačov na pracovné pozície

-Komunikácia s uchádzačmi po telefóne a mailom

-Spravovanie sociálných sietí Facebook , Instagram, Linked In

-Uverejňovanie inzerátov

-Komunikácia s pracovníkmi

-Komunikácia s úradmi a bankami

-Komunikácia s manažerom spoločnosti ohľadne projektov na ktoré sú otvoréne volné pozície

Na pracovnú pozíciu Vás poprosíme vopred posielať žívotopis na kariera@etenia.sk

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

-Možnosť pracovať na TPP alebo SZČO

-Možnosť pracovať Homeoffice

-Motivačné platové ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

Podľa dohody

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa

Práca v odbore výhodou Nemecký a Ruský jazyk výhodou Platové podmienky sú určené podľa skúseností uchádzača - Komunikácia - Práca s počítačom - Zodpovednosť - Flexibilita

Jazykové požiadavky

Anglický jazyk - B1
Nemecký jazyk - B1

Váš spoľahlivý partner v oblasti zvárania, mechanických, montážnych a zámočníckych prác pre rôzne sektory. Sme mladá, dynamicky rozvíjajúca sa firma, ktorá ponúka komplexné zváračské služby, pričom využívame metódy TIG, MIG/MAG a zváranie elektrickým oblúkom. Poskytujeme profesionálne služby, nielen v oblasti zvárania, ale aj mechanické, montážne a zámočnícke práce. Máme profesionálne vyškolený tím zváračov a mechanikov s dlhoročnou praxou.Pri konzultácii projektu vám pomôžeme s návrhom kompletných zváračských riešení a montážou, demontážou strojových zariadení. Realizujeme projekty v krajinách EÚ aj mimo nej.

Klokočov 175
07231 Klokočov

*všetky údaje sú povinné