Arbeiterring Personalbereitstellung GmbH

Murár / Šalovač - RAKÚSKO

Miesto výkonu práce

Rakúsko

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Hodinová mzda: 14 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Murárov a/alebo Šalovačov do rôznych firiem po celom Rakúsku. Žiadané su aj partie. -Práca na stavebných konštrukciách-Šalovanie, konštrukcia debnenia alebo murovanie

Mzda vyplývajúca z kolektívnej zmluvy 14,67 - 15,37 EUR brutto/hod. na plný úväzok, Diéty 13,20 / 22.00/ 26.40 EUR / deňPráca na rakúsku pracovnú zmluvu na dobu neurčitúPracovné oblečenie a nástroje v prípade potreby zabezpečenéVyplácanie diét a nadčasov 5 týždňov dovolenkyRakúske zdravotné a sociálne poistenieUbytovanie zabezpečujeme a hradíme my

Informácie o výberovom konaní

podľa dohody

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Dokončené murárske alebo tesárske vzdelanie alebo dostatočna odborná praxOdborné skúsenosti a samostatná prácaVodičský preukaz skupiny B a vlastné vozidlo výhodouPokročilá nemčina B1-2. Ak ste partia, stačí, ak sa dohovorí jedenVodičský preukaz a vlastné auto

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - A2

Sme rakúska personálna firma Arbeiterring Personalbereitstellung GmbH so sídlom vo Völkermarkte v Rakúsku. Sprostredkovávame prácu pre renomované firmy po celom Rakúsku od roku 2007 v rôznych odvetviach, od stavbárskeho a strojárskeho priemyslu až po železiarsky, elektrotechnický, drevospracujúci atď. Náš úspech spočíva v dobrej a dlhodobej spolupráci s našimi obchodnými partnermi a našimi zamestnancami. Zameriavame sa na personál, ktorý má kvalifikáciu požadovanú zákazníkom. Vďaka čestnému a spravodlivému spôsobu zaobchádzania sa nám podarilo vybudovať značný počet motivovaných a vysoko kvalifikovaných zamestnancov. Ak práve neponúkame pozíciu, ktorú hľadáte, zašlite nám Váš životopis iniciatívne a pokúsime sa vám nájsť pracovné miesto, samozrejme zdarma.

Röntgenstraße 7
9100 Abrahám

*všetky údaje sú povinné