Montér/Mechanik Dánsko

Hørup Montage ApS

Miesto výkonu práce

Zahraničie

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Hodinová mzda: 25 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť hľadá na dlhodobé zákazky v Dánsku mechanikov, montážnikov, zváračov,elektrikárov,automatikov a ľudí ktorí majú chuť pracovať a učiť sa nové veci.Vhodné aj pre partie.Náplň práce:- výroba- montáž- servis- údržba a opravy regálových systémov a zakladačov, dopravníkových liniek, baličiek EURO paliet, nakladacích rámp, priemyselných brán, montáž rýchlo-mraziacich tunelov

- práca počas celého roka-pracovná zmluva na dobu neurčitú- zabezpečené ubytovanie - finančný rast- voliteľné turnusy- 25 dni platenej dovolenky

Informácie o výberovom konaní

Ihneď

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

študent strednej školy

- znalosť ANJ jazyka (je podmienkou)- prax v odbore - nie je podmienkou-chuť pracovať

Jazykové požiadavky

Anglický jazyk - B1

Sme malá rodinná firma zaoberajúca sa servisom a výrobou dopravnikových systémov , regálových systémov predajom a prenájmom vysokozdvižných vozíkov a mnoho ďalšieho.

Hørup Tværvej 2
7300 Jelling Danmark

*všetky údaje sú povinné