HUESKER Synthetic GmbH

Maschinen-und Anlagenführer Textiltechnik

Miesto výkonu práce

Nemecko

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer,  Živnosť

Mzda (brutto) a odmeny

Hodinová mzda: 16 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Selbstständiges Bedienen der textilen Anlagen zur Herstellung von Technischen Textilien -Umrüsten und Reparieren der Maschinen und Anlagen -Sie halten Arbeitsabläufe und -vorschriften ein -Unterstützung bei Rüstprozessen

Zamestnanecké výhody a benefity

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

-Sie besitzen eine abgeschlossene Ausbildung in der Textilherstellung oder eine vergleichbare Ausbildung -Idealerweise verfügen Sie über erste Berufserfahrung in der Bedienung von Textilmaschinen; gerne aber auch Berufsanfänger -Sie bringen die Bereitschaft zum Arbeiten im 3-Schicht-System mit -Sie haben gute Deutschkenntnisse -Ein hohes Maß an Team- und Sozialkompetenz runden Ihr Profil ab

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - B1

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

HUESKER Synthetic GmbH ist ein mittelständisches Unternehmen und einer der weltweit führenden Hersteller von Geokunststoffen sowie Agrar- und Industrietextilien. Hierbei agiert das Unternehmen global mit zehn Tochtergesellschaften und mit Handels- und Vertriebspartnern in über 60 Ländern. Bereits seit mehr als 160 Jahren gestaltet HUESKER so als Pionier der textilen Weberei die internationalen Märkte mit.

Adresa spoločnosti

Fabrikstraße 13-15
48712 Abrahám

Reagujte vyplnením kontaktného formulára a zaslaním životopisu

*všetky údaje sú povinné

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti

prostredníctvom stránky www.DODAjobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre poskytnutie pomoci pri hľadaní vhodného zamestnávateľa. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.