Arcon Personalservice GmbH

Klampiar - pokrývač do Nemecka

Miesto výkonu práce

Nemecko

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Hodinová mzda: 16 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- 35-40 hodín + možnosť presčasov - klampiarske a zámočnícke práce - pokládka rovných a šikmých střešných krytín - počítanie, zakreslovanie a vyhotovovanie výrobkov z plechu - výroba, montáž a opravy stavebných dklampiarskych dielov a výrobkov z pozinkovaného, medeného, hliníkového, popr. iného plechu - strihanie tabúľ plechu na požadované rozmery - ohýbanie plechu, vŕtanie otvorov do plechu, nitovanie a spájkovanie dielcov do montážnych celkov - zhotovovanie stavebných klampiarskych výrobkov (hákov, strešných žlabov, odpadových rúr a dielcov plechovej krytiny) - montáž a opravy oplechovania múrov, parapetov, stien a balkónov - oplechovanie striech, terás, balkónov, loggií, atík, ríms, parapiet a pod. - montáž a opravy strešných žľabov, odpadových rúr a kolien - oplechovanie komínov v strechách všetkých typov - montáž a opravy plechových krytín striech a strešných střech - výroba, montáž a opravy stavebných klampiarskych prvkov - montáž strešných okien - pokládka PVC folií - hydroizolácia

- zakladna hodinova mzda 13 - 16 € - diéty 5 - 8 €/hod. a príplatky na cestovanie, ubytovanie - dovolenka az 30 dní - po 6-tich mesiacoch skúšobnej doby nárok na príspevok na dovolenku a vianočné odmeny - pracovné oblečenie a obuv - pomoc a asistencia rodinným príslušníkom - ľudský prístup, česky hovoriaci koordinátor - možnosti pohovoru po obdržaní vášho CV - osobne, skype, telefonicky - ubytovanie poskytuje zamestnávateľ, hradí zamestnanec (náklady 20,-€/deň) - zamestnávateľ pomôže pri hľadaní ubytovania

Informácie o výberovom konaní

Februar 2022

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

- vyučenie v odbore klampiar/pokrývač alebo podobnom, ako napr. strojný zámočník, obrábač kovov, nástrojár (výhodou) - dlhoročné skúsenosti v odbore (výhodou) - remeselná zručnosť - psychická, fyzická odolnosť - bez strachu z výšky - samostatnosť pri plenení pracovných úloh - tímový prístup, zodpovednosť, spoľahlivosť - ochota zmeniť miesto výkonu práce v prípade nutnosti (rôzne zakázky - miesta stavieb sa menia) - nemčina A1-A2+ - dohovoriť sa s nadriadeným a kolegami je nevyhnutné - ponuka aj pre skupinu

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - A1

Pracovni agentura

Bahnhofstraße 12
9111 Abrahám

*všetky údaje sú povinné