ETENIA, s. r. o.

Hľadáme zváračov TIG , MIG-MAG do Nemecka

Miesto výkonu práce

Nemecko

Druh pracovného pomeru

Živnosť

Mzda (brutto) a odmeny

Hodinová mzda: 22 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zváračov 141 Tig alebo kombi zváračov 141 + 111 a 135  so skúsenosťami s potrubím na plynovodoch na dlhodobú spoluprácu na zabehnuté a nové projekty v Nemecku. Hlavná oblasť spolupráce na stavbách je na severe Nemecka.

-Zvárajú sa plynovody s TIG čierný a nerezový materiál rôzné priemery

-100% röntgen

-Práca na stavbách vonku porípade v predvýrobe

-CO2 potrubia(röntgen) alebo v dielni konštrukcie

Na pracovnú pozíciu Vás poprosíme vopred posielať žívotopis na kariera@etenia.sk

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Zamestnanecké výhody a benefity

✅ Platové ohodnotenie od 22-28€/hodina
✅ Ubytovanie zabezpečené a hradené
✅ Splatnosť faktúry 14/21 dní
✅ Možnosť dlhodobej spolupráce
✅ Mesačne aj 200hod
✅ Práca na turnusy

Informácie o výberovom konaní

Podľa dohody

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Osobnostné predpoklady a zručnosti

✔️ Aktívna živnosť, A1 alebo Legislatíva ✔️ Európske zdravotné poistenie ✔️ Platný certifikát na danú metódu ✔️ Lekárske prehliadky ✔️ Nemecký jazyk (Hodinová sadzba sa pohybuje podľa pracovných a jazykových skúseností) ✔️ Vlastné auto

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - B1

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

Váš spoľahlivý partner v oblasti zvárania, mechanických, montážnych a zámočníckych prác pre rôzne sektory. Sme mladá, dynamicky rozvíjajúca sa firma, ktorá ponúka komplexné zváračské služby, pričom využívame metódy TIG, MIG/MAG a zváranie elektrickým oblúkom. Poskytujeme profesionálne služby, nielen v oblasti zvárania, ale aj mechanické, montážne a zámočnícke práce. Máme profesionálne vyškolený tím zváračov a mechanikov s dlhoročnou praxou.Pri konzultácii projektu vám pomôžeme s návrhom kompletných zváračských riešení a montážou, demontážou strojových zariadení. Realizujeme projekty v krajinách EÚ aj mimo nej.

Adresa spoločnosti

Klokočov 175
07231 Klokočov

Reagujte vyplnením kontaktného formulára a zaslaním životopisu

*všetky údaje sú povinné

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti

prostredníctvom stránky www.DODAjobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre poskytnutie pomoci pri hľadaní vhodného zamestnávateľa. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.