Knowenger s.r.o.

HLADAME ZVARACOV CO2 AJ BEZ STATNYCH SKUSOK DO SVAJCIARSKA BEZ NEMCINY S AUTOM

Miesto výkonu práce

Švajčiarsko

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 5300 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladame zvaracov CO2 bez certifikatu na montovanie a zvaranie betonarskej vystuze na hale ktore potom ide do betonu. Jedna sa o stlpy pripadne ine komponenty vyrabane na hale.Uprednosnujeme samostatnych ludi s autom . Jazyk netreba vediet ale je dobre mat nejake zaklady Dalej je dolezita samostatnost a flexibilnost s okamzitou moznostou nastupu . .Ubytovanie je zabezpecene. Nastup kazdy pondelok alebo stredu Plat 30. CHF Frankov na hodinu co je 5100 Svajciarskych Frankov za mesiac. Praca je na pracovnu zmluvu a vybavujeme aj rodinne pridavky na deti a dalsie veci potrebne vo Svajciarsku.Ostatne otazky budu zodpovedane po telefone aj pocas vikendu na cisle:Staci prezvonit na toto cislo:0041 782 060 009 (Svajciarske cislo treba si ho ulozit z tohoto Vas budem kontaktovat)00 421 918 535 705 (Slovenske cislo )Staci prezvonit a ja vas uz budem kontaktovat sam.Zivotopis posielat na email: Knowenger@gmail.comPri kontakte cez email vzdy nehajte minimalne svoje telefonne cislo.vyhoda je hovorit po Anglicky, Polsky, Nemecky

Dlhorocna spolupraca na pracovnu zmluvu moznost chodenia na Slovensko podla dohody . Dochodok, pridavky na deti.Praca

Informácie o výberovom konaní

Celorocne

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

praca so zelezom, ,bodovanie armovanie , skladanie vystuze

Jazykové požiadavky

Anglický jazyk - B1
Nemecký jazyk - A1

Sprostredkovanie prace do zahranicia. Vyhladavanie zamestnancov podla konkretnych poziadaviek hlavne do nemecky hovoriacich krajin.

Hromadu 819/19
97212 Prievidza

*všetky údaje sú povinné