hľadáme pomocného účtovníka/administratívneho pracovníka Dolný Kubín

GAMA Monteure s.r.o.

Miesto výkonu práce

Žilinský kraj,  Okres Dolný Kubín

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Hodinová mzda: 5 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

spracovávanie účtovnej agendy, príprava a dokladov pre externú hlavnú účtovníčku • vystavovanie FA v programe Oberon Exalogic • evidencia a správa pohľadávok a záväzkov, vybavovanie došlej pošty, spracovanie a zakladanie dokumentov • pravidelná aktualizácia, tvorba a vedenie štatistík a výkazov spoločnosti, príprava podkladov pre ďalšie spracovanie podľa pokynov • starostlivosť o firemné záležitosti, emailová a telefonická komunikácia, archivácia dokumentov • spracovanie a vstavovanie cestovných príkazov • kontrola prijatých faktúr, vystavovanie fakúr, spolupráca pri ročnej uzávierke, príprava a tlač interných dokladov, vedenie pokladne a vystavovanie pokladničných dokladov, kontrola dochádzky a pre hlavnú účtovníčku, príprava zápočtov, plnenie ďalších úloh nadriadeného, komunikácia s externými organizáciami a spolupráca s ostatnými oddeleniami Do tímu hľadáme milého, zodpovedného, pozitívne naladeného kolegu/kolegynku, ktorý dokáže efektívne organizovať svoj pracovný čas, má rád vo veciach poriadok a jasný logický systém. Požadujeme serióznosť, diskrétnosť, spoľahlivosť, presnosť, flexibilitu. Nemčina by bola vítaná, avšak nie je podmienkou. Potrebovali by sme, aby naša budúca administratívna pracovníčka bola predĺžená pravá ruku vedenia na "papierovačky", na ktoré nemáme veľmi čas. Práca v mladom a motivovanom kolektív, trinásty plat, služobný telefón a počítač, rast mzdy ku každému výročiu zmluvy, pravidelné tímbildingy, darčekové poukážky pri životných jubileách. Mzdové podmienky podľa skúseností uchádzača dohodou na osobnom pohovore. Prosíme zaslať životopis s aktuálnou fotografiou na email kontakt@gama-monteure.sk 0903891417

práca v mladom a motivovanom kolektív, trinásty plat, služobný telefón a počítač, rast mzdy ku každému výročiu zmluvy, pravidelné tímbildingy, darčekové poukážky pri životných jubileách,

Informácie o výberovom konaní

ihneď / dohodou od mája - júla 2023

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Do tímu hľadáme milého, zodpovedného, pozitívne naladeného kolegu/kolegynku, ktorý dokáže efektívne organizovať svoj pracovný čas, má rád vo veciach poriadok a jasný logický systém. Požadujeme serióznosť, diskrétnosť, spoľahlivosť, presnosť, flexibilitu.

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - A1

Sme mladá stavebná firma, ktorá realizuje projekty v Nemecku v nasledujúcich oblastiach: Elektromontáže: bytové, priemyselné, automatizácia, výroba rozvádzačov Montáže: kuchýň, okien a dverí, kúpeľní, regálov, drevených a železných konštrukcii Fotovoltaika: montáž a elektrické prepojenie solárnych panelov na rodinných domoch, priemyselných objektoch a zelených plochách

Lucenkova 1222/14
2601 Dolný Kubín

*všetky údaje sú povinné