HGV Driver

TN logistica SK, s.r.o.

Miesto výkonu práce

Bratislavský kraj

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 700 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Deliver cargo on time and safely to the following countries: Italy, France, Great Britain, Slovakia, the Czech Republic, Belgium, the Netherlands, Luxembourg, Germany. Cars standard Euro 5, Euro 6, Mercedes-Benz, Volvo, DAF. All vehicles are equipped with automatic transmission and climate control with 24-hour car service. Suitable for both women and men.

Wage: 700/month (gross) + travel allowance We provide a residence permit for two years with further extension; Work schedule: 3 months work, 4 weeks at home. An individual schedule is possible. Housing: Provided on base.

Informácie o výberovom konaní

asap

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

- physical fitness; - driver's license group C+ E; - Driver's qualification card, Certificate of basic qualification and Certificate of regular training according to Act no. 280/2006 Coll. on mandatory basic qualification and regular training of certain drivers, as amended

Jazykové požiadavky

zvoľte úroveň

Medzinárodná preprava/International trasportation/Міжнародні перевезення

Michalská 7
81101 Bratislava

*všetky údaje sú povinné