ELTTECH s.r.o.

Elektrikár / pomocný elektrikár

Miesto výkonu práce

Okres Prievidza,  Okres Partizánske,  Okres Nové Zámky,  Okres Žarnovica,  Závadka nad Hronom,  Oravský Podzámok,  Zázrivá,  Iza,  Tekovské Lužany,  Zahraničie

Druh pracovného pomeru

Živnosť

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 6000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

naša spoločnosť hľadá elektrikárov na stavby v Nemecku. Jedná sa prevažne o bytové alebo priemyselné inštalácie. Vítaní sú ako jednotlivci, tak aj partie.kontakt:0940 224 1480918 491 786

Zamestnanecké výhody a benefity

pravidelné úhradyzálohyzabezpečené a v plnej výške hradené ubytovaniedlhodobú spoluprácu a možnosť kariérneho rastupodpora 24/7pracovná zmluva na dobu neurčitúnadčasyNÁSTUP IHNEĎ

Informácie o výberovom konaní

po dohode nástup ihneď

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

znalosť nemeckého alebo anglického jazyka (aspoň jeden z partie)ochotu pracovať

Jazykové požiadavky

Anglický jazyk - B1

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme mladá a dynamicky rastúca stavebná spoločnosť, ktorá sa zaoberá elektroinštaláciami v zahraničí. Náš tím certifikovaných odborníkov je zárukou spokojnosti. Našim klientom ponúkame individuálny prístup a praktické riešenia na každom zadanom projekte.

Adresa spoločnosti

Ulica Jozefa Adamca 9983/24
91701 Trnava

Reagujte vyplnením kontaktného formulára a zaslaním životopisu

*všetky údaje sú povinné

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti

prostredníctvom stránky www.DODAjobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre poskytnutie pomoci pri hľadaní vhodného zamestnávateľa. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.