Knowenger s.r.o.

Elektrikar do Svajciarska na Svajciarsku pracovnu zmluvu!

Miesto výkonu práce

Švajčiarsko

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 6000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladame samostatnych elektrikarov na tahanie elektrickych rozvodov po budovach v okoli Bern , Biel alebo Zurich . Jedna sa o zapajanie svetiel , tahanie rozvodov az po zapajanie elektrickych krabic. Vsetko zalezi na schopnosti uchadzaca. Podmienky auto , samostatnost praca max vo dvojici. Znalost bud Perfektnej Anglictiny a najlepsie nieco malo po nemecky na dorozumenie je velkou vyhodou. Nastup priebezne pocas celeho roka. Jedna sa o dlhodobu pracu na roznych projektoch po Svajciarsku. Plat je 35 CHF na hodinu plus 16 CHF diety. Ubytovanie si uchadzac hradi sam . Pokial budete mat zaujem o dlhodobu spolupracu treba poslat zivotopis na email knowenger@gmail.com a ja sa Vam sam ozvem a poskytnem detaily celeho procesu. Telefonne cislo je 00421918535705 Najlepsie ak poslete sms o aku poziciu mate zaujem a ja Vas sam budem kontaktovat: Umiestnujeme rozne pozicie takze doporucujem napisat o aku poziciu sa jedna. Dakujem

Dlhodoba spolupraca pre samostatnych a schopnych ludi.

Informácie o výberovom konaní

Celorocne

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

študent strednej školy

Auto , minimalne dobra Anglictina a zaklady nemciny su velkou vyhodou.

Jazykové požiadavky

Anglický jazyk - B2

Sprostredkovanie prace do zahranicia. Vyhladavanie zamestnancov podla konkretnych poziadaviek hlavne do nemecky hovoriacich krajin.

Hromadu 819/19
97212 Prievidza

*všetky údaje sú povinné