Bagrista, Mzda OD 2600,- EUR v čistom

GVS Energie GmbH

Miesto výkonu práce

Nemecko

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 2600 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na posilnenie tímu hľadáme čo najskôr angažovaného vodiča rýpadla na montážne práce v celom Nemecku. Vaše úlohy: • samostatná obsluha stavebných strojov, ako sú pásové a kolesové rýpadlá všetkých veľkostí • Výstavba výkopov, priekop, šácht a násypov • kyprenie, nakladanie, preprava, ukladanie a zhutňovanie zeminy pomocou strojov a špeciálnych vozidiel, ako sú rýpadlá

40 h/týždeň, práca na dekády/turnusy - od pondelka do stredy ďalšieho týždňa. Riadna nemecká pracovná zmluva v zamestnaneckom pomere na dobu neurčitú Zákonne poistený v nemeckom zdravotnom poistení s nárokom na dávky nemeckého zdravotného poistenia Platené do nemeckého dôchodkového poistenia s nárokom na nemecký dôchodok v dôchodkovom veku Právne poistený počas pracovného času v BG Bau/ nemeckom zákonnom úrazovom poistení DGUV

Informácie o výberovom konaní

dohodou

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vaša kvalifikácia: • Úspešne absolvoval školenie ako obsluha stavebných strojov • Niekoľkoročná odborná prax v oblasti riadenia stavebných zariadení je žiaduca • Flexibilita na staveniskách v celom Nemecku a ochota pracovať v priebehu desaťročí • Podnikateľské myslenie, zmysel pre zodpovednosť a iniciatívu • vodičský preukaz na auto a stavebné stroje (reťazové a kolesové rýpadlo do 40 t)

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - A1

GVS-Energie GmbH je mladá, rastúca stavebná spoločnosť zo Senftenbergu s mladou a flexibilnou firemnou štruktúrou, plochou hierarchiou a vysokou a bezpečnou kvalitou realizácie. Vďaka našej komplexnej ponuke služieb v oblasti základov, predmontáže a skladovania stožiarov nadzemného vedenia sme stálym a spoľahlivým partnerom pre staviteľov nadzemného vedenia a prevádzkovateľov energetických sietí. Neustále hľadáme nových zamestnancov, ktorí zdieľajú naše štandardy. Našim zamestnancom ponúkame zaujímavé a rôznorodé úlohy, dobré platové podmienky a možnosť aktívne a zodpovedne prispievať svojím know-how, skúsenosťami a nápadmi.

Spremberger Straße 23
01968 Senftenberg

*všetky údaje sú povinné