BabsAupairAgency

Au pair v Holandsku, bez poplatků, jeďte s kamarádkami do jednoho města!

Miesto výkonu práce

Holandsko

Druh pracovného pomeru

Brigáda

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 550 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nabízíme hlídání dětí v milých rodinkách v Holandsku, rodinu si vybíráte sami. K rodinám jezdíme OSOBNĚ, abychom věděli, kde rodina bydlí a jak se děti chovají. Máme více rodin ve stejném městě, takže vezmi kamarádky a jeďte spolu :-) Pracovní doba jen 30 hodin týdně, navíc volné víkendy. Jsme česko-holandská au-pair agentura s dlouholetými zkušenostmi. U nás (na rozdíl od jiných agentur) neplatíte ŽÁDNÉ POPLATKY ZA ZPROSTŘEDKOVÁNÍ! Nabízíme také ZDARMA ubytování, stravu, zdravotní pojištění, dopravu tam i zpět + JAZYKOVÝ KURZ. Kandidátky by měly mít zkušenosti s dětmi a domácími pracemi, nekuřačky, anglicky mluvící (alespoň komunikativní angličtina). Hledáme kandidátky na dlouhodobé pobyty (1 ROK). Vydělejte si peníze a zdokonalte si angličtinu. Procestujte Holandsko, poznejte nové lidi, kulturu, získejte skvělé zážitky a důležitou praxi do životopisu. Ozvete se na email info@babsaupair.nl

Zamestnanecké výhody a benefity

- ubytování a strava zdarma po dobubu pobytu JAZYKOVÉ KURZY - hrazené zdravotní pojištění - cestu do Holandska a zpět proplácí (1x )rodinka - volné víkendy - pracovní doba 30 hod/týdně - kapesné 340-400 euro měsíčně

Informácie o výberovom konaní

ihned

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

•věk 18-30 let •zkušenosti s péčí o děti •délka pobytu 6-12 měsíců • průměrná znalost angličtiny, němčiny nebo základní znalost holandštiny •být svobodná a bězdětná •čistý výpis z trejsříku, dobrý zdravotní stav •flexibilita a zodpovědnost

Jazykové požiadavky

Anglický jazyk - B1

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

Jsme česko-holandská au-pair ( pro deti i senior care) agentura s dlouholetými zkušenostmi. U nás (na rozdíl od jiných agentur) neplatíte ŽÁDNÉ POPLATKY ZA ZPROSTŘEDKOVÁNÍ! Nabízíme také ZDARMA ubytování, stravu, zdravotní pojištění, dopravu tam i zpět + JAZYKOVÝ KURZ.Nabízíme hlídání dětí v milých rodinkách v Holandsku, rodinu si vybíráte sami. Nabizime i praci pro senior case Aupair pozici. K rodinám jezdíme OSOBNĚ, abychom věděli, kde rodina bydlí a jak se děti chovají. Máme více rodin ve stejném městě, takže vezmi kamarádky a jeďte spolu :-) Pracovní doba jen 30 hodin týdně, navíc volné víkendy.

Adresa spoločnosti

Goudsmidshoeve, 206 Apeldoorn - Holandsko
7326 Holandsko

Reagujte vyplnením kontaktného formulára a zaslaním životopisu

*všetky údaje sú povinné

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti

prostredníctvom stránky www.DODAjobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre poskytnutie pomoci pri hľadaní vhodného zamestnávateľa. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.