Zdravotná sestra v Drážďanoch a okolí ( m/ž )

alpha Personal-Service GmbH

Miesto výkonu práce

Nemecko

Druh pracovného pomeru

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Hodinová mzda: 15 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si zdravotná sestra ( m/ž ) a nové situácie sú pre Teba výzvou ako nájsť rovnováhu medzi ľudskosťou a organizáciou práce? Naplňuje ťa práca s ľuďmi každej vekovej kategórie? Pre nemocnice, domovy seniorov a ambulantnú starostlivosť v Drážďanoch a okolí hľadáme práve Teba.

Zamestnanecké výhody a benefity

- ubytovanie bez poplatku - pracovná zmluva na dobu neurčitú ( plný, polovičný úväzok ) - nadtarifné platové ohodnotenie ( opatrené IGZ tarifnou zmluvou )- kompenzácie práce nadčas- príspevok na dovolenku, vianočné prémie, príplatky za nadčasy, nočné, nedele a sviatky- možnosť ďalšieho vzdelávania v obore- osobná podpora alpha-tímu

Informácie o výberovom konaní

podľa dohody

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- vzdelanie v obore Všeobecná zdravotná sestra ( SZŠ. VOŠ, VŠ )- starostlivosť o starých a chorých ľudí je Vám blízka- pracujete zodpovedne a samostatne- hovoríte nemecky ( B1-B2 )

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - B2

Informácie o inzerujúcej spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

alpha je jednou z najúspešnejších personálnych spoločností v oblasti Rýn - Mohan a Sasko. Ako kompetentný poskytovateľ personálnych služieb pôsobíme v oblasti kancelárskych a inžinierskych, obchodných a technických, ako aj ošetrovateľských a sociálnych oblastiach.

Adresa spoločnosti

alpha Personal-Service GmbH
Altplauen 1, Dresden
1187

Share on Facebook fb

Reagujte vyplnením kontaktného formulára a zaslaním životopisu

*všetky údaje sú povinné

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosti

alpha Personal-Service GmbH

prostredníctvom stránky www.DODAjobs.sk v rámci počítačovej siete internet. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre poskytnutie pomoci pri hľadaní vhodného zamestnávateľa. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Podobné ponuky

Reklamný priestor