Zdravotná sestra v Nemecku - Plat 5000€

Carea Personalservice s.r.o.

Miesto výkonu práce

Zahraničie

Druh pracovného pomeru

Živnosť

Mzda (brutto) a odmeny

Mesačná mzda: 5000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre zdravotné sestry s uznaním vzdelania v Nemecku. Pracuje sa na slov.živnosť,potrebný je doklad A1. V prípade že uznanie vzdelania ešte nemáte,sme Vám napomocní pri jeho získaní.Našimi klientamí sú centrá pre seniorov na celom území Nemecka.Hodinová sadzba sa pohybuje od 32€-34€.Mesačný hrubý príjem je 5 000€-7000€, v závislosti na počte odpracovaných hodín a príplatkoch.Fakturácia každých 7 dní.VYPLATENIE HONORÁRU DO 48 HODÍN!Potrebná je komunikatívna znalosť nemčiny.Cena je adekvátna skutočnosti,že nemecký klient nie je povinný za Vás platiť soc.a zdrav.poistenie. Tato povinnosť je iba na Vašej strane. Preto je na slov.pomery vysoká,v skutočnosti však na nemecké obligátna.Ubytovanie je poskytované zdarma.V prípade záujmu píšte do správy,,alebo volajte na 00421907458485.Poprípade píšte na mail info@carea-personalservice.eu

VYPLATENIE HONORÁRU DO 48 HODÍN!

Informácie o výberovom konaní

1.11.2019

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

študent strednej školy

Pracuje sa na slov.živnosť,potrebný je doklad A1. V prípade že uznanie vzdelania ešte nemáte,sme Vám napomocní pri jeho získaní.

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - B2

Ponúkame krátkodobé kontrakty pre zdravotné sestry na celom území Nemecka v rozsahu niekoľkých týždňov alebo mesiacov, v závislosti od potreby klientov a vôle sestry. Zabezpečujeme prácu kontinuálne po celý rok.Slobodná voľba je Vaším najdôležitejším atribútom pri vašom rozhodovaní pri uzatváraní kontraktov. Vy rozhodujete kde a ako dlho budete pracovať. Práca v zahraničí neznamená automaticky odlúčenie od rodiny či obmedzenie sociálnych kontaktov. Prostredníctvom nášho konceptu Vašu domovinu nikdy neopustíte.

Poľovnícka 49
91934 Trnava

*všetky údaje sú povinné