Zámočník - Nemecko

Power Personalservice GmbH

Miesto výkonu práce

Nemecko

Trvalý pracovný pomer

Mzda (brutto) a odmeny

Hodinová mzda: 14 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

POWER-úlohy – Čo Vás očakáva: - Vykonávate základné zámočnícke činnosti. - Opracúvate a spracúvate kovy. - Montujete komponenty podľa špecifikácie a zadania. - Plánujete a pripravujete pracovné úlohy. - Vykonávate kontrolu, údžbu a opravy. - Vytvárate a demontujete systémy a konštrukcie.

POWER-ponuky a výhody - Dobré dôvody pre nás pracovať: - Druh pracovného pomeru: pracovný pomer na plný úväzok. - Trvanie pracovného pomeru: pracovný pomer na dobu neurčitú. - Nadtarifná hodinová mzda a príplatky za prácu počas víkendu, sviatkov a v nočných hodinách. - Ponúkaná mzda na hodinu: od 11,50€ - 14,00€/na hodinu/brutto + diéty 15,00€/deň, podľa kvalifikácie a dĺžky praxe. - Odmena: od 2.380 € mesačne - Vianočné a prázdninové peniaze. - Príspevok na pohonné hmoty 75€ mesačne. - Pracovný čas: 35-40 hodín týždenne. - Lokalita: Nemecko. - Flexibilné zaobchádzanie s kontom pracovného času. - Termín nástupu: ihneď, resp. dohodou. - Zdravotné, nemocenské a dôchodkové poistenie v Nemecku. V prípade nároku, aj detské prídavky. - Ochranné pracovné oblečenie zdarma. - Zamestnávateľ zabezpečuje ubytovanie. - Pracovné nasadenie zodpovedajúce kvalifikácii. - Možnosti odborného a osobného rozvoja. - Odborná podpora počas práce. - Zamestnávateľom je nemecká spoločnosť, ktorej tím je Vám nepretržite k dispozícii, pracovník so znalosťami slovenčiny a češtiny Vám poradí a pomôže aj pri integrácii. Oslovili sme Vás našou ponukou? Tak začnite s nami – s POWER Personalservice! Tešíme sa na Vás!

Informácie o výberovom konaní

dohodou

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

POWER-profil – Čím nás presvedčíte: - Vyučenie a/alebo preukázateľná pracovná skúsenosť v odbore. - Fyzická zdatnosť. - Samostatná a dobre vykonaná práca. - Flexibilita, lojalita a schopnosť pracovať v tíme. - Zodpovednosť, spoľahlivosť, angažovanosť. - Požadované vozidlo: vlastný automobil. - Požadované jazykové znalosti: Nemecký jazyk: A2 - Používateľ základov jazyka (ak práca v tíme, aspoň jeden sa musí dohovoriť). - Požadované vzdelanie: Nižšie odborné vzdelanie. - Životopis: žiadúci.

Jazykové požiadavky

Nemecký jazyk - A2

O firme POWER:Od roku 2000 podporujeme našich zákazníkov s odborným personálom a pomocnými silami v oblasti remesla, priemyslu, ošetrovateľstva a lekárstva.Máme 11 prevádzok a montážny servis, rastieme kontinuitne ďalej a naša dlhoročná skúsenosť slúži našim zákazníkom. Na základe toho môžeme ponúkať vhodné personálne riešenia a spojiť vysoké nároky zákazníkov s očakávaniami našich spolupracovníkov.Náš cieľ: Spokojní zakazníci a motivovaní spolupracovníci.

Ernst-Thälmann-Straße 25
99423

*všetky údaje sú povinné